kilit
onurkeskin02onurkeskin02
Üye
mcprozack dedi:

mcprozack dedi:

Hesap satılmıştır yetkili mod varsa konuyu silebilir. Hesabı raporlıyan arkaşa da burdan selamlarımı iletiyorum istanbuldaysa akşam gelsin pavyona götüreyim.

Dikkat et de pavyonda seni bam bamlamasınlar girmeye çalışırken.Malum yaşın tutmaz falan sen en iyisi ezandan önce evine git hadi

Şu cümleyi kurarken beyninin % kacını kullandın acaba cok merak ediyorum gerçi steam profili raporlıyan adam da beyin aramak ta ayrı bi komedi de :D

Fazlası birşey kullanmadım.Çünkü senin gibi sefil,beyin yoksunu,belgeselden çıkma bir varlığa laf yetiştirmekten daha önemli işlerim var.Ama fadenin yazdığı gibi ogz ailesine hoşgeldin.Eğer burda kalıcaksan yabancılık çekmezsin senin gibi çok arkadaş var.Modlarda olmadığı için rahat rahat birbirinizle konuşabilirsiniz onurkeskin02.

Bu forum da sen hariç herkesle konuşabilirim ama senle konuşamam itiraf etmeliyim ki sen gerizekalısın :D

SamsonSamson
Üye
Sesli gülüyorum.

Sonra gramer hatalarını görüp daha da sesli gülüyorum.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
bir günde koydu teşhisi be

Beğenenler: Samson, Caturday

Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Bu arada steam profilini özele alınca da şikayet edilinebiliyor. Ben takmazlar demiştim de takmışlar. Merak ettim ne dediler ve ne yalan sıktın?
onurkeskin02onurkeskin02
Üye

Bu arada steam profilini özele alınca da şikayet edilinebiliyor. Ben takmazlar demiştim de takmışlar. Merak ettim ne dediler ve ne yalan sıktın?

Bi yalan sıkmadım hesabı sattım kardeşim hesabı alan kişi büyük ihtimal gizlemiştir herşeyini dekont atmamı istermisin? :D
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
İyi olur.

Not: Bu arada bazı insanların da 150 lira gibi cep harçlığı paralara pavyona gittiğini gördük... Benimle pavyona gitsen 5000'den aşağı kalkamazsın. :D
onurkeskin02onurkeskin02
Üye

İyi olur.

Not: Bu arada bazı insanların da 150 lira gibi cep harçlığı paralara pavyona gittiğini gördük... Benimle pavyona gitsen 5000'den aşağı kalkamazsın. :D

Sen o yazıyı ciddiye alip ciddi ciddi düşünüp ciddi bi şekil de cevap verdin kıyamam sana :D Benim hesabı satmam ne kadar kişiye koymuş böyle arkadaş sattım olum parayı da yedim gidin raporlayın valve ye telefon acın amerikaya gidin eylem yapın :D
RavageRavage
Üye
:D
CaturdayCaturday
Üye
<3
creiGncreiGn
Üye
Kimin alt'i bu yav?
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller