kilit
Type_TridoronType_Tridoron
Üye

İyi olur.

Not: Bu arada bazı insanların da 150 lira gibi cep harçlığı paralara pavyona gittiğini gördük... Benimle pavyona gitsen 5000'den aşağı kalkamazsın. :D

Sen o yazıyı ciddiye alip ciddi ciddi düşünüp ciddi bi şekil de cevap verdin kıyamam sana :D Benim hesabı satmam ne kadar kişiye koymuş böyle arkadaş sattım olum parayı da yedim gidin raporlayın valve ye telefon acın amerikaya gidin eylem yapın :D

Valla o kadar koydu ki geceleri uyku uyuyamıyorum. Ciddiye aldığıma tüm kalbinle inanmışsın kıyamaaam. Lisesi olmak böyle bir şey herhalde.
Hesabını sat ve ye bana ne bundan.
Ruh ergenlerin kendilerini çok önemli zannetmelerine bayılıyorum ya.

Bir de bu tonda cevapların düşünüldüğüne inanman da enteresan cidden...
NesteressNesteress
Üye
en güzel kısmı da adam forumda mod olduğunu varsayarak konu kilitlenebilir demiş.
Üye
Cehalet güzel şey.
onurkeskin02onurkeskin02
Üye

Cehalet güzel şey.

Kodugumun salagı foruma üye olalı 1 gün olmuş nerden biliyim ben mod olup olmadıgı senın gibi sabah aksam burdamı geziyorum
Üye
Net kafede saatlik hesap açtırabildiğin ya da annen belli süreler bilgisayar başına oturmana izin verdiği için gezemezsin tabi. Oh oh oh... Hakaretler de başladı. Gerçek yüzümüzü ortaya çıkartıyoruz yavaş yavaş. :D Ayrıca hesabını satmadın mı sen, durma sebebin yok buralarda.

Yoksa hala biz ne yazmışız diye bakıp cevap verecek kadar işsiz misin? Yani 150 tl için hesap sattığına göre işsiz olma ihtimalin yüksek.

Beğenenler: mcprozack

tolga_pctolga_pc
Üye
O kadar low post kasıyorsun ki sanki yılların ogzcisi sen değil onurabi gibi hissediyorum. Yapma yeter beynim aktı
SamsonSamson
Üye
tolga_pc dedi:

O kadar low post kasıyorsun ki sanki yılların ogzcisi sen değil onurabi gibi hissediyorum. Yapma yeter beynim aktı

Pro tip: bu başlıkta low olmayan post yok
CaturdayCaturday
Üye
tolga_pc dedi:

image
SamsonSamson
Üye
tolga_pc dedi:

CaturdayCaturday
Üye
Samson dedi:

tolga_pc dedi:

Samson dedi:

tolga_pc dedi:

Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller