Metin2
Crzybad22
Üye
Dunyaca ünlü bu oyunda yang bugu olmustur ve bunun hakinda dunya uzerinde hic bir sek8lde haber olmamistir buna sasirdim dogrusu bu konu hakinda siz ne dusuniyorsunuz
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
ben düşünmemeye çalışıyorum
sonuçta hayat inişli çıkışlı bir yol ve ne olursa olsun bir şekilde devam etmeliyiz.
mcprozackmcprozack
Üye
Dünyanın çivisi çıkmış böyle önemli,dünyanın en çok oynanan oyununun haberini yapmamak nedir!
DarK.DarK.
Üye
Ulan metin2 de bozdu be
Crzybad22
Üye
Ben anlamıyorum aynı hatayı 2008 yılında da yaptılar 10 sene sonra tekrar dan aynı hatayı yapmasına şaşırıyorum hiç mi ders almadilar
502502
Üye
10 değil 9 sene hocam iyi forumlar dilerim

-

i7 7700k
gtx 1070
asus rog strix z270g
hitachi magic wand
DreamonDreamon
Oyungezer
Metin 2'yi ben şaka falan sanıyordum ya. Böyle Metin 2 oynuyoruz dediklerinde olmayan bir oyunu söyleyip espri yaptıklarını düşünüyordum insanların. Gerçekten Metin 2 diye bir oyun var mı şimdi?
tersadamtersadam
Üye
Dreamon dedi:

Metin 2'yi ben şaka falan sanıyordum ya. Böyle Metin 2 oynuyoruz dediklerinde olmayan bir oyunu söyleyip espri yaptıklarını düşünüyordum insanların. Gerçekten Metin 2 diye bir oyun var mı şimdi?

allah 1 metin2 playstation3 mp4 gta5 ;)
DarK.DarK.
Üye
Dreamon dedi:

CombiningPersonCombiningPerson
Üye
hiçbir işimi bu kadar tutkuyla yapamadım be
DarK.DarK.
Üye
belki de aradığın cevap budur combi dostum

Beğenenler: Saltuklu, CombiningPerson

discussioncontroller