Oyungezer 122 - Aralık 2017
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
image

AYAKLARI YERE BASAN BİR COD'U NASIL DA ÖZLEMİŞİZ...
Call of Duty: WWII İncelemesi

OYUN YAPMAYA HEVESLİ BÜTÜN HERKES İÇİN!
"Hayallerinizle Oynayın" Dosya Konusu

PARAGÖZLÜĞÜ SORUN EVET AMA TEK SORUN O MU?
Star Wars: Battlefront II İncelemesi

ARAMIZDA OYUNLARI EĞLENMEK İÇİN OYNAYAN TUHAF İNSANLAR VARMIŞ
Super Mario Odyssey İncelemesi

NAZİ VURMAKTAN ASLA SIKILMAYACAĞIZ
Wolfenstein II: The New Colossus İncelemesi

İÇİNİZDEKİ YILMAZ VURAL'I DIŞARI ÇIKARIN!
Football Manager 2018 İncelemesi

HIZLI MI? EVET. ÖFKELİ Mİ? EVET. BUNLAR YETİYOR MU? HAYIR.
Need For Speed: Payback İncelemesi

İNCELEMELER
A Mortician's Tale
Battlerite
Call of Duty: WWII
Destiny 2
Elex
Football Manager 2018
Hand of Fate 2
Harvest Moon: Light of Hope
Horizon: Zero Dawn - The Frozen Wilds
Injustice 2
Lego Marvel Super Heroes 2
Megaton Rainfall
Need for Speed: Payback
Nioh: Complete Ed.
Overgrowth
Reigns
Sonic Forces
Spintires Mudrunner
Star Wars: Battlefront II
Super Mario Odyssey
The Sims 4: Cats & Dogs
This Grand Life
Total War: Warhammer II - Mortal Empires
Wolfenstein II: The New Colossus
Ys VIII: Lacrimosa of Dana

ve çok daha fazlası...
Portal'da Detroit: Become Human, Zoom'da Coco, Anime'de Made in Abyss, Müzik'te Morrissey, TV'de Stranger Things, Son Jeton'da Rise of Nations...

iOS platformu için Oyungezer App'i:
https://itunes.apple.com/us/app/oyungezer/id1048116372?mt=8&ign-mpt=uo=2

Android platformu için Oyungezer App'i:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magzter.oyungezer

Web'den okurum diyenlere Magzter sayfası:
http://www.magzter.com/TR/Seti-Media/Oyungezer/Entertainment/

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Selamlar dostlar,

Fazlasıyla iri bir sayı daha hazırladık bu ay (ve biraz da geç kaldık o yüzden). İncelemeler zaten bir sürü önemli oyunla dolu, diğer kısımlar yine gayet iyidir hoştur ama bence bu ayın yıldızı Hayallerinizle Oynayın dosya konusu.

Oyun yapmak konusunda bir hevesiniz varsa güzel bir rehber olacaktır size düşünüyorum. Çok teknik detaylara giren bir dosya değil doğal olarak, öyle aşırı kapsamlı bir şeye dergi sayfaları yetmezdi ama kendinize bir harita çizmek istiyorsanız şiddetle tavsiyedir okumanız (bir kez de buradan ellerine sağlık diyeyim Tarık'a bu arada).

Derginin dijital versiyonu umuyorum ki yarın (Cumartesi) açılır, basılı versiyonsa büyük ihtimalle Salı veya Çarşamba günü çıkmış olur. Bunlar tahmin tabii, garantisini veremiyorum ne yazık ki.

Önümüzdeki aya kesin erken bitiriyoruz ve zamanında çıkıyoruz ama. Aha buraya yazdım!

ByGusByGus
Üye
Nerede bu Tartarus'un incelemesi?. Bekliyorum bekliyorum online'a incelemenin gelmesini, gelmedi. Hiç değilse dergide incelenir dedim gene yok. Çok merak ediyorum ya nasıl bir inceleme çıkacağını. İnceleyin artık diğer aya. LÜTFENN!

Edit: Eser abi online a incelemesini yazmış.
ParaDiseParaDise
Üye
kapağın cod olacağını düşünüyordum ^^ yanılmadım :P Ellerinize sağlık okumak icin sabırsızlanıyorum
vicente__
Üye
Hayırlı olsun. Siz dolu dergi yapın da geç çıksın müdür sorun değil. Aboneliği de yeniledim birkaç aylık ayrılıktan sonra heyecanlıyım : )
TiberiusTiberius
Üye
Sayenizde bilgisayar dergiciliği öldü... Çünkü artık ansiklopedi çıkartıyorsunuz :D
woddwillwoddwill
Üye
Gene dopdolu bir ay olmuş ellerinize sağlık. Kapak konusunda ise Wolfenstein 2, Battlefront 2 filan varken neden haziran sayısında koyduğunuz oyunu tekrardan koydunuz ki?
vicente__
Üye
Aboneliğimi geçtiğimiz ay ortasında yaptım onay maili de geldi. Ama dijital dergiyi alamadım. Sanırım basılı dergim de gelmeyecek. Bir kontrol eder misiniz? emrecavus11@hotmail.com

Beğenenler: ByGus

agunZagunagunZagun
Üye
Kendi incelememdeki yanlışımı düzelteyim aklıma gelmişken. Ys VIII'in PC versiyonu 2018 sonuna ertelenmiş yazmışım, başına olacaktı o. Merakla bekliyorum ben de :)
vicente__
Üye
Dergi işlemlerim halloldu teşekkürler.
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@ByGus Önümüzdeki sayıda dergide de olacak, merak etmeyesin :)

@woddwill Ben dedim böyle Luke'a harçlık para veren Darth Vader'lı abuk bir kapak yapalım BFII için ama dinlemediler :)

@vicente__ (Y)
discussioncontroller