The Orville
FaironFairon
Üye
Çok fazla kullanılacağını sanmıyorum ama her bölümden sonra muhabbet etme isteği uyanıyor genelde bende o yüzden dursun bakalım burada.

Açıklama falan yazmıyorum, zaten biliyor izleyenler. Kısaca Seth MacFarlane'in ıslak rüyalarının gerçekleşmesi diyebiliriz. Muhtemelen Fox'a parodi olarak satıp alttan kendi Star Trek'ini çeken Seth MacFarlane dizisi. O yüzden fragmanlara pek bakmayın, kaliteli bilim kurgu izlemek istiyorsanız The Expanse ile birlikte en iyi seçenek bu dizi.

Beğenenler: kurtkapan, SmoKiNg ACE

kurtkapankurtkapan
Üye
sezon finalini pek beğendim bee harikaydı bence

Spoiler:
zaman anomalisi olsun, 40dkda baştan sona medeniyet kurmak olsun, pek tatlıydı
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
@kurt Vereceğin spoilerin...

Burada heyecanla bekliyoruz finali, ettin içine, saol. :(

Raporladım.
kurtkapankurtkapan
Üye
aa pardon yaw

forumda bi faironla ben izliyorum sanıyorum ben. öyle twist filan değil hocam zaten synopsis gibi düşün
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Öğrenemedin mi kaç senedir uzay varsa ben de varım. İzlemediysem eğer sıraya koymuşumdur bekliyorumdur. Bilim kurgu olsun, bele bir de uzayda geçsin çöp olsa izlerim.
FaironFairon
Üye
Şöyle bir bakıyorum da bu sezon sevmediğim bölümü olmadı benim Orville'in. Seth Mcfarlane çok iyi iş çıkarmış cidden.(özellikle 11. bölümdeki 2 boyutlu evren konusu çok güzeldi) Yavaş yavaş Star Trek ekibini de topluyor zaten. Jonathan Frakes bir bölüm yönetti hatırladığım kadarıyla. Brannon Braga'da bayağı bir bölüm yönetti.(Gerçi Braga, Star Trek serisinin katlinden sorumlu biraz ama kendi de farkında bunun ve bir nevi kendini affettirmesi gibi bakabiliriz. Senaryo yazmadığı sürece sıkıntı yok zaten )

Beğenenler: SmoKiNg ACE

kurtkapankurtkapan
Üye
discussioncontroller