Yazılım ekibi hakkında
prmsntrprs
Üye
Herkese iyi günler

Adabı tam olarak bilmediğim için lafa doğrudan giriyorum, bir yazılım ekibi kurmak istiyorum.

İlgilenmeyenlerin zamanını boşa harcamadığımdan emin olduktan sonra ilgi duyanlar için aşağıdan devam ediyorum.

Öncelikle ben 25 yaşında bir girişimciyim, halihazırda 2 yıldır yönetmekte olduğum bir mücevherat firmam var. Üniversiteden sonra bir şekilde hayata atılmam gerekiyordu ve sermayesiz yapabileceğim tek iş buydu. Bu işten biraz yürür akabinde de katma değeri daha yüksek işlere girerim diyerek (birazda kafam güzelken) atladım girdim bu işe. Hepinizin malumu kriz ortamında az çok iyi işler başararak en azından batmamayı ve bir nebzede olsa sürekliliği sağlamayı başardım. En azından bir iş fikrinin filizlenme sürecine ilk elden şahit olma şansı buldum. Bu noktada hayallerimi daha çok ertelemek istemediğim için buraya yazıyorum. Yazılım işine tam olarak hakim değilim, geçmişte bazı kodlama dillerini öğrenme teşebbüsüm olduysa da bunun tam olarak benim yapabileceğim bir iş olmadığına karar verdim. Bu noktada daha 16 yaşında 20 küsür kişiden oluşan bir oyun kurma ekibi toplayıp maddi sıkıntılardan dolayı 1,5 yıl sonra projeyi dağıtmak zorunda olduğumu eklersem okuyanlara bir nebze yardımım olur sanırım. Ben teknik bir eleman değilim sadece iyi bir yöneticiyim. Her neyse çokta uzatmadan sonuca bağlayayım. Şu an için sadece 1 kişi arıyorum. Projeyi benimle beraber yönetecek ve bu konuda bana ortaklık edecek, sırtımı dayayabileceğim, benim mantıklı tarafım olacak ve en önemlisi azminden kolay kolay vazgeçmeyen biriyle yola çıkmanın başlangıç adına doğru olduğunu düşünüyorum. Oturup beraber planlama yapabileceğim ve durumlarımızı değerlendirerek en uygun adımı atmama yardımcı olacak, hayatta benim gibi iç huzurunu yakalayamamış biri şu an ihtiyacım olan tek şey. Başvuracak kişinin üniversite bitirmiş olması ve yeni bir işe başlamanın amatör heyecanını yaşaması tek şartım.

Detaylar ve iletişim kurmak için aşağıda vereceğim adreslerden ulaşabilirsiniz, herkese sevgiler.

info@emesagas.com
firat-19-19@hotmail.com
SamsonSamson
Üye
Kaç para vericen?
prmsntrprs
Üye
Samson dedi:

Kaç para vericen?Sana ne kadar lazım?
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
en az 3
CaturdayCaturday
Üye
8 den aşağı çalışmaz bu
prmsntrprs
Üye
Maaşlı eleman arasam linkedin'de ilan paylaşırdım. Gönderiyi okuyup yazın lütfen.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
her işi yapacak
projeye ortak olacak
yapılacak olan işten anlamadığını açık açık söyleyen sana hesap verecek
ama para almayacak

şartları şöyle açık açık yazayım da madem ilgilenenlere yardımım dokunsun

Beğenenler: OneInchMan, Astus

prmsntrprs
Üye

her işi yapacak
projeye ortak olacak
yapılacak olan işten anlamadığını açık açık söyleyen sana hesap verecek
ama para almayacak

şartları şöyle açık açık yazayım da madem ilgilenenlere yardımım dokunsunBen bana hesap verecek birini değil projeyi yönetecek birini arıyorum. Planlamadan sonra verilecek ilanda neye ihtiyacımız olduğunu bana söyleyecek ve kendisi için kurulan ekibi yönetecek birini arıyorum da diyebilirim. Steve Jobs'un yanındaki Wozniak'ı arıyorum bir anlamda. Daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
bu denklemde steve jobs mu oluyorsun sen?
prmsntrprs
Üye

bu denklemde steve jobs mu oluyorsun sen?"Sizinle" anlaşamadığımız ve beraber çalışmayacağımız açık olduğu halde neden konuşmayı sürdürme gereği hissediyorsunuz?

Gönderilerimiz aynı sayfada yer alıyor. Kim hangisini ikna edici bulursa ona uygun biçimde hareket eder.

Selametle
CaturdayCaturday
Üye
adam neden beleşe çalışsın yaw yol yemek ssk yok
discussioncontroller