Samson C01 Mikrofon Hakkında
justkul
Üye
Merhaba Arkadaşlar.
Başlıkta da belirttiğim gibi ben Samson C01 marka mikrofon almak istiyorum.
Fakat bilgisayarımda bulunan Asus Xonar DGX marka ses kartına bu mikrofon takılamıyor.
Ve ben alacağım mikrofonun ses kartıma takılabilir olmasını istiyorum.
Acaba bu ;Samson C01 mikrofonu çevirici kullanarak ses kartıma takabilir miyim?
Takarsam performans düşüklüğü,elektronik bir ses ya da dip ses yaşar mıyım?
Ya da bu ses kartlarına takılabilen Samson seviyelerinde başka bir mikrofon var mı?
Sesimin net ve temiz gelmesi gerekiyor.
Önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim...
rubyredrubyred
Üye
Samson çöp.

Beğenenler: Nesteress, Adramelech, creiGn

NesteressNesteress
Üye
doğru

Beğenenler: Adramelech

SamsonSamson
Üye
):
AdramelechAdramelech
Üye
Samson dedi:

):

ağlama lan gerçekler bunlar
justkul
Üye
Çöp derken biraz daha açıklayabilir misiniz? Yardım almak için yazmıştım kestirip atmışsınız:)
Şöyle ki; bu mikrofon hakkında video karşılaştırmalarını izledim.Fazla bütçe gerektirmediği ve behringer ile samson arasında pek bir fark göremediğim için bu mikrofonda karar kıldım.Daha açık olmak gerekirse kesinlikle Samson alacağım fakat sorsuğum soruya cevap bulamadım.Umarım bahsettiğim sorudan gerçekten anlayan birileri çıkıp cevaplar.:)
SaltukluSaltuklu
Üye
Ben de samson kullanıyorum kardeşim herhangi bir hatasını görmedim. Gönül rahatlığı ile alabilirsin.
SamsonSamson
Üye
Hojam ayıp oluyor, ne öyle kullanmak falan?

Gelin adam gibi, insan gibi karşılıklı oturup konuşup halledelim sıkıntınız neyse...
AdramelechAdramelech
Üye
justkul dedi:

Çöp derken biraz daha açıklayabilir misiniz? Yardım almak için yazmıştım kestirip atmışsınız:)
Şöyle ki; bu mikrofon hakkında video karşılaştırmalarını izledim.Fazla bütçe gerektirmediği ve behringer ile samson arasında pek bir fark göremediğim için bu mikrofonda karar kıldım.Daha açık olmak gerekirse kesinlikle Samson alacağım fakat sorsuğum soruya cevap bulamadım.Umarım bahsettiğim sorudan gerçekten anlayan birileri çıkıp cevaplar.:)

ogz forumlarından cevap bekleme abi

vasıflı forum üyesi alımı 2001 de bitti

Beğenenler: Ban_Me_If_You_Can

__skytalker____skytalker__
Üye
2001de forum yoktu.

Siz, beyefendi, bir yalancısınız.
SamsonSamson
Üye

2001de forum yoktu.

Siz, beyefendi, bir yalancısınız.

Forumda vasıflı üye hiç olmadı.