Oyun yapıyoruz ve bilgili insan arıyoruz
Görkem1
Üye
Üzücü 50. Kez söylüyorun FİKİR DANIŞILACAK İNSAN ARIYORUZ oyunumuzu kodlayacak yazılımcı aramıyoruz (He illaha ben de birşeyler yapayım diyorsanız tabiki kapımız ık vasfınızı yazın demişim özürlünün biri ilk maaş soruyor sonra dalga geçiyor öbür adamda bunları yazmama rağmen ne oyunu bilgi vermemişsin diyor anlayamadım amk benim size bilgi mi vermem lazım rehber yazan bir insan rehberi yazdığı kişiden bilgi istiyor mu varsa bilginiz buyur kardeşim soruların neler diyeceksin ben de sana iletişim bilgilerimi verip sorucam boş zamanım var katılayım sizle yapayım diyorsanız 1kişi fazla 2 kişi fazla bize daha iyi olur vasfınızı söyleyin görüşelim diyorum adam bana ne oyunu yapıcan diyor önürü maaş kaç diyor anlatamıyorum herhalde ya da siz özürlüsünüz
Görkem1
Üye
Burda derim ki yazılımcı lazım oyun yapıyorum bana kodlama yapacak o zaman dersiniz oyun ne kardeşim diyorum ki fikir danışabileceğimiz bilgili insan DANIŞABİLECEĞİMİZ amk internetinde 20 yaş üstü insan yok ki adam maaş soruyor aynen kardeşim ben de iş ilanını dergi forumuna koydum malım ben
Görkem1
Üye
Anlamayan arkadaşlara örnek veriyim ben köyün birinde tarla alıyorun kahveden birine diyorum abi böyle böyle tarlam var sürücem arada sana danışabilir miyüm bazı şeyleri adamda bana ne kadar maaş vericen diyor . Öbürü de kaç dönüm tarla nerede bu tarla diye soru soruyor. Benim isteğim ise az çok anlarım kardeş diycek ben de tarlada yapamadığım bir şey oldumu onu arayacağım anlatacak varsa zamanı bizzat gösterecek
CaturdayCaturday
Üye
Görkem1 dedi:

İsteğimiz yazılım konusunda bize yardım edebilecek yönlendirebilecek varsa zamanı direk işin içinde olacak güzel arkadaşlar.Bekliyoruz sizi :)

(sarc)
Görkem1
Üye
Bundan ne anlıyorsun yardım edip yönlendirmeden ?
CaturdayCaturday
Üye
ne açıdan yönlendirecek mesela?
Görkem1
Üye
Random map yapıcam mesela bir mapi nasıl random bir şekilde üretebilirim arıyacağım ne yapabilirim 5 dksını bana ayıracak veya izlediğim bir videoyu okuduğum bir kaynağı anlamadım bir atıcam çok ufak anlatıcak he varsa zamanı kendi benimle yaparak öğretirse çok daha gzel olur ama bana günde maksimum 20 dksını ayıracak rehber arıyorum ben kardeşim.
CaturdayCaturday
Üye
Görkem1 dedi:

Random map yapıcam mesela bir mapi nasıl random bir şekilde üretebilirim arıyacağım ne yapabilirim 5 dksını bana ayıracak veya izlediğim bir videoyu okuduğum bir kaynağı anlamadım bir atıcam çok ufak anlatıcak he varsa zamanı kendi benimle yaparak öğretirse çok daha gzel olur ama bana günde maksimum 20 dksını ayıracak rehber arıyorum ben kardeşim.

Sana o zaman mükemmel bir site atacağım.

https://stackoverflow.com/

Görkem1
Üye
Teşekkürler :)
CaturdayCaturday
Üye
Görkem1 dedi:

Teşekkürler :)

The C# Player's Guide- RB Whitaker

Bu kitap güzel buradan öğren işte.
discussioncontroller