Oyun yapıyoruz ve bilgili insan arıyoruz
tolga_pctolga_pc
Üye
jahreinin chati ne yav işsiz misin oturup tiviçte götünü kaşıyarak para kasan yayıncıları izliyorsun. vizyonsuzluğun ve tahammülsüzlüğün her mesajından fışkırıyor gerçi , tutup sana yardımcı olacak bir gariban çıkmaz umarım
Zodiac
Üye
xd
502502
Üye
Görkem1 dedi:

Anlamayan arkadaşlara örnek veriyim ben köyün birinde tarla alıyorun kahveden birine diyorum abi böyle böyle tarlam var sürücem arada sana danışabilir miyüm bazı şeyleri adamda bana ne kadar maaş vericen diyor . Öbürü de kaç dönüm tarla nerede bu tarla diye soru soruyor. Benim isteğim ise az çok anlarım kardeş diycek ben de tarlada yapamadığım bir şey oldumu onu arayacağım anlatacak varsa zamanı bizzat gösterecek

image
MuhallebiMuhallebi
Üye
Görkem1 dedi:

tolga_pc dedi:

Böyle konuları görünce aklıma şöyle Türk oyunları geliyor

http://store.steampowered.com/app/576440/Horror_Hospital/

Böyle yorumlar görünce de aklıma abilerine özenen küçük çocuklar geliyor yanlız bir bilgi vereyim abileriniz böyle yeren sert yorumları CoD gibi oyun yapacağım coder lazım yazan kişilere attı oyun yapmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum ki 2D olabildiğince basit bir oyun yapmaya çalışıyorum yukarıda yazdığım ilk yazıdan da oyundan zengin olmayı düşünmediğimi anlamanız lazımdı aklıma nedense jahreinin chatti geldi sizi görünce ben oyunu yaptığımızda burada Paylaşırım linkini hep beraber görürüz nasıl oldu diye.

Burada 4 sayfadır sana giydiren adamlar jahrein çetinin ne olduğunu bile bilmeyecek kadar yaşını başını almış adamlar genelde. Git başka yerde wonderkid ol hadi bakayım.
wolfofdillon
Üye
Selamlar, ben de bu işle ilgileniyorum. Kendime ait iki adet oyunum var Google Play Store'da. Uzun vadeli biraz daha geniş çaplı oyunlara adım atmak istiyorum. Ankara'da yaşıyorum ben de. Şu an bilgisayar mühendisliği 3. sınıf okuyorum. 7. sınıftan beri Unity ile oyun geliştiriyorum. İlgilenirseniz bir konuşalım.
discussioncontroller