SATILDI
EdrarcEdrarc
Üye
Korn un ilk 10 albümünü satıyorum. Hepsi orjinal ve D&R dan alınmıştır. Bütün albümlerde kitapçıkları ve şarkı sözleri bulunmaktadır. 10. albüm Remember Who You Are albümü deluxe edition içerisinde ekstradan birde DVD içermektedir, şarkıların canlı stüdyo kayıtları vardır. Tek olarak satılık değiller. CD ler tertemiz ve çiziksizdir. Birde Korn un  Hammerstein da verdiği konserin dvd si ve Deuce isimli klip-konser içeren DVD leride var. Son olarak yanında orjinal Disturbed grubunun Asylum isimli DVD+CD içerikli albümünü de hediye ediyorum.

Fiyat: 140 TL

image

image

image

image

image

image

image
SamsonSamson
Üye
: D

Beğenenler: Edrarc

CombiningPersonCombiningPerson
Üye
kardeşim fişleri duruyor mu?

EdrarcEdrarc
Üye

kardeşim fişleri duruyor mu?

dr.com.tr de var hocam fişleri

EdrarcEdrarc
Üye

bende bu dönemlerde başladığım için dinlemeye tam olarak hatırlamıyorum hocam fişleri
Zodiac
Üye
wow

Beğenenler: Taxman

MuhallebiMuhallebi
Üye
>2018
HOXHOX
Üye
kornun tüm albümlerine sahip olmak nedir ya şeboist misin nesin kardeş. dükkanın önünü kapamak gibi olmasın ama beleşe versen bile isteyen olmaz bunları : (

mor ışık verdiğin klavyen çok güzel olmuş ama söylemeden geçemicem : ) #OnFleek

EdrarcEdrarc
Üye
HOX dedi:

kornun tüm albümlerine sahip olmak nedir ya şeboist misin nesin kardeş. dükkanın önünü kapamak gibi olmasın ama beleşe versen bile isteyen olmaz bunları : (

mor ışık verdiğin klavyen çok güzel olmuş ama söylemeden geçemicem : ) #OnFleek

heheheh, albümler benim diil hacı abi, kuzenimin bunlar, ama genede eskiden dinlemişliğimiz var elbet :) kuzenin odasına temizlik yaptım da bunlar çıktı işte. Dükkanın önü herkese açık hocam rahat ol, çayım olsa verirdim ama dijital çay daha çıkmamış :)

Klavye Everest Rampage sözüm ona mekanik gılavye bilader, hani şu 200 liralık, 100 liraya biri satıyoduda kaptım ondan :)

gene gel beklerim

EdrarcEdrarc
Üye
SATILDI , GÜNCEL :))))
discussioncontroller