Garantili Ps4 Pro Takas öncelikli.
ocelot1789ocelot1789
Üye
Medimarktan alınna 20 ay civarı garantisi olan Ps4 pro siyah-beyaz çift kol + Last of Us-Diablo3- watchdgos
Hepsi beraber 2000 TLye bırakıyorum. İşim için ORTALAMA bir pc ile takas etmeyi düşünüyorum özellikle DDR4.

PSN Hesabı oyunları aşağıda yazıyor hatta unuttuklarım da olabilir.
Oyunlara yaptığım harcama tam olarak 1646 lira.

PSN HESABI ile 3000e bırakıyorum.

30 oyunu 30 liradan hesaplayınca zaten 900 yapıyor ki 100 hatta 200 liralık oyunlar mevcut.
Witcher 3 goty
Gta5
Mortal kombat XL
God of War Remastered
Battlefield1
Bloodborne
Tekken7
Watchdogs 2
The Long Dark
MGS5
Fifa15
Divinity original sin
Littlebig planet
Amnesia
Infamous
Resident evil 4
Oddworld new tasty
Twisted metal
Untildawn
Worms battleground
Battle chasers
Child of light
Elex
AER memories of old
Just cause 3
The project soul
Dark Siders 1-2
Deus ex mankind divided
Batman Telltale
Ban_Me_If_You_CanBan_Me_If_You_Can
Üye
Şöyle bir bakınca bu oyunların çoğu steamde 10-12 liradan alınacak kadar eski. İndirim yakalayan herkes meraklısı ise zaten almıştır. (Not: PC sürümleri olan oyunlara toplan 150 lira harcamışım mesela) PSN hesabını kolay kolay elden çıkaramayabilirsin.

Şu anda sıfır bir PS4 1900 lira, yanında vereceğin oyunlardan sadece last of us ilgimi çekse de

- Konsolun durumunu bilmiyorum. Resim atmamışsın. 20 ay kısa bir süre değil. Bu da çok iç açıcı bir durumda olmadığı izlenimini veriyor.

ocelot1789ocelot1789
Üye

Şöyle bir bakınca bu oyunların çoğu steamde 10-12 liradan alınacak kadar eski. İndirim yakalayan herkes meraklısı ise zaten almıştır. (Not: PC sürümleri olan oyunlara toplan 150 lira harcamışım mesela) PSN hesabını kolay kolay elden çıkaramayabilirsin.

Şu anda sıfır bir PS4 1900 lira, yanında vereceğin oyunlardan sadece last of us ilgimi çekse de

- Konsolun durumunu bilmiyorum. Resim atmamışsın. 20 ay kısa bir süre değil. Bu da çok iç açıcı bir durumda olmadığı izlenimini veriyor.

20 ay civarı garantisi duruyor. Eylül 2017 gibi aldım aleti. Playstation Store oyunları maalesef Steam'a göre pahalı ayrıca. Fotoğraf ekleyemedim site nedense izin vermedi ama zaten ilgilenen olursa özelden bir şekilde yollarım video-fotoğraf vs.

Beğenenler: Ban_Me_If_You_Can

goo_khangoo_khan
Üye
Pahalı biraz, 1699 liraya MediaMarkt sıfırını satıyor. İndirim kuponları ya da kredi kartı bonusları falan da cabası. PSN hesabındaki oyunların bazıları plus oyunları sanırım, yani oynayabilmek için plus aboneliğinin devam ediyor olması gerekiyor. Diğer oyunlardan da son indirimlerde 60 liraya düşmeyeni kalmadı gibi.

Gerçi ikinci kol varmış yanında, konsol bir şekilde gitse de hesabı o paraya elden çıkarabilmek zor.
DharkanDharkan
Üye
Şu hesapla fiyat yükseltme sevdasından vazgeçsek çok güzel olacak. Zaten hesap satışı yasak, onu geçtim, bu fiyat yükselten hesapların çoğu Ps plus oyunları vs.
ocelot1789ocelot1789
Üye
goo_khan dedi:

Pahalı biraz, 1699 liraya MediaMarkt sıfırını satıyor. İndirim kuponları ya da kredi kartı bonusları falan da cabası. PSN hesabındaki oyunların bazıları plus oyunları sanırım, yani oynayabilmek için plus aboneliğinin devam ediyor olması gerekiyor. Diğer oyunlardan da son indirimlerde 60 liraya düşmeyeni kalmadı gibi.

Gerçi ikinci kol varmış yanında, konsol bir şekilde gitse de hesabı o paraya elden çıkarabilmek zor.

Yahu Letgo'da da yazıyorlar ''sıfırı 1700 lira.'' Diye ama yok arkadaş her yerde tek kollu PRO model 1899 lira. Nerden buluyorsunuz 1700 liraya. Slim'dir o. HDR yazmasına bakmayın.

ocelot1789ocelot1789
Üye
Dharkan dedi:

Şu hesapla fiyat yükseltme sevdasından vazgeçsek çok güzel olacak. Zaten hesap satışı yasak, onu geçtim, bu fiyat yükselten hesapların çoğu Ps plus oyunları vs.

3 kere hesap sattım ne alan ne ben bir sorun yaşamadım. Kullanıcı adımı devrediyor, elden para alıyorum. Ayrıca hesap sağlam para ediyor. Özellikle fiyatı stabil GTA5 gibi oyunlar doldurunca. Toplam 3 tane 5000 lira civarı PSN sattım bazen de aldım. Fiyat zaten şişik ölücülere karşı önlem amaçlı. Gına geldi malum. Sıfırı 2000 lira olan şeyi 1000 liraya koyuyorsun 300'e alırım diyor. Temiz ve bol oyunlu en üst model konsolu 20 ay garantisiyle bırakıyorum kısacası. Takas da öncelikli zaten. 3000 TL nakit kimseden çıkmaz ülkede. :)
discussioncontroller