EKRAN KARTINA KARAR VEREMİYORUM BİLGİSAYAR ÖZELLİKLERİNİ YAZDIM LÜTFEN..
DharkanDharkan
Üye
rubyred dedi:

ben de hala 3570k kullanıyorum overclock ile hiç bir sıkıntım yok fakat konuşulan işlemciler ve verilen süreler akıl almaz.

Aynen. Emektar henüz darboğaz yapmadı ama arkaya browser açamıyorum artık :D
rubyredrubyred
Üye
Dharkan dedi:

rubyred dedi:

ben de hala 3570k kullanıyorum overclock ile hiç bir sıkıntım yok fakat konuşulan işlemciler ve verilen süreler akıl almaz.

Aynen. Emektar henüz darboğaz yapmadı ama arkaya browser açamıyorum artık :D

Niye ya? Ben hala deli gibi kullanabiliyorum. Hatta @Aven çift monitör kullanıyor yanda browser twitch falan açıyor. Tabi ssd kullanıyoruz eğer yoksa patlat bir ssd makine çağ atlar. Ben bir de yazın 8den 16ya çıkardım rami, makine baya ferahladi
DharkanDharkan
Üye
AAA oyun oynarken %90'ını falan kullanıyor ya CPU'nın. 1440p olmasından da kaynaklı olabilir. Arkaya pek bir şey açamıyorum o yüzden

Beğenenler: rubyred

Orderabi
Üye
zotac kartların hepsi zaten sitesinden 5 yıla kadar free warranty upgrade veriyor, o ilandaki normal yani.
bu arada 1050tilar 1200 liraya çıktı ama anakartla beraber alınca bundle atıyor, eski fiyattan alınabiliyor vatan bilgisayarda
hiç olmadı ikisini birlikte alıp anakartı hiç açmadan geri satabilirsiniz diye düşünüyorm
rubyredrubyred
Üye
Orderabi dedi:

zotac kartların hepsi zaten sitesinden 5 yıla kadar free warranty upgrade veriyor, o ilandaki normal yani.
bu arada 1050tilar 1200 liraya çıktı ama anakartla beraber alınca bundle atıyor, eski fiyattan alınabiliyor vatan bilgisayarda
hiç olmadı ikisini birlikte alıp anakartı hiç açmadan geri satabilirsiniz diye düşünüyorm

garanti süresi için atmamıştım onu. kimse adet yazısına dikkat etmemiş sanırım.

Beğenenler: Aresny

discussioncontroller