Altered Carbon
kurtkapankurtkapan
Üye
kimse mi izlemedi yaw. yeni netflix cyberpunk sci-fi dizisi. sinematografi, müzikler ve plot harika. he bir de mark antony oynuyor. epeydir ekranda görmüyordum. tahmoh penikett var kısa bi rolle de, o da muazzam.

4. bölümdeyim ve şu an yılın dizisi, net. uzayda geçmeyen sci-fi listemde de top 5e oynar zaar
rubyredrubyred
Üye
3. bölümün yarısındayım, evet zor izliyorum akıp gitmiyor bir türlü. yılın en iyi dizisi net diyemiyorum.

Beğenenler: MAVİSAKAL

RidygoRidygo
Üye
5 teyim. Muazzam. Harika bir evren yaratilmis. Eger bu kalitede giderse kult bir yapim olma yolunda.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Kardeşim nasıl oluyor da tüm zevkleriniz yanlış olabiliyor aklım almıyor be. Her bölümün sonuna deus ex koyarak avangartlığını göstermiş yönetmen gerçekten de.

cyberpunk diye yanıp tutuşacak raddeye gelmediyseniz izlemeyin bile, henüz izlemediğiniz çok daha kaliteli diziler vardır eminim ki
SamsonSamson
Üye
Ridygo dedi:

5 teyim. Muazzam. Harika bir evren yaratilmis. Eger bu kalitede giderse kult bir yapim olma yolunda.

Hojam peki şimdi her bölümde bi Nolan pazılı var mı yoksa komple sezon tek bi pazıl her bölüm başka bi yapboz parçasını mı veriyor?

Bir de şeyi soracaktım, duyduğuma göre dizideki yayaların bi kısmı robotmuş. Bu robot olmaları yaya seviyesini ne denli değiştiriyor tam olarak?
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
baya ortalama dizi, kurtkapanla ridigonun çok beğenmesi zaten durumu açıklıyor
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Yer yer sıkıcılaşıyor. Zaten kitabı da çok güzel değilmiş.
Ban_Me_If_You_CanBan_Me_If_You_Can
Üye
İyi değil... Kötü de değil. Edward the Paladin'in de dediği gibi gayet ortalama. Zenginler kötüdür, fakirler candır, ölümsüzlük kötüdür, ölmek güzeldir kafasında; polisiye maskesi altında bağıra bağıra vaaz veren bir dizi.
502502
Üye
Robot Polis mi başroldeki? İlk bölümü izleyeyim bir ara.
Ban_Me_If_You_CanBan_Me_If_You_Can
Üye
Aynen. Rebootdaki robot polis.
SamsonSamson
Üye
502 dedi:

Robot Polis mi başroldeki? İlk bölümü izleyeyim bir ara.

Koca bi çeteyi sadece çükünden vurarak etkisiz hale getirmiyor kimse.

Çöp.
discussioncontroller