Konsol Konusunda Yardım
ThetHaler
Üye
Öncelikle merhabalar kendimi tanıtayım, ben bir lise öğrencisiyim ve paramı konsol almak için biriktiriyorum. Malum öğrenci olunca boşuna 1000-2000 gibi bir para verme lüksü olmuyor. Xbox One S ve Playstation 4 arasında kaldım ve ikisinin de bana göre artılarını yazayım;

Xbox One S'de EA Access ve Game Pass sistemleri var. Game Pass + EA Access + Live Gold yıllık olarak alınca aylık 50 TL'ye geliyor. Her ne kadar özel oyunu olmasa da bu sistemler çok ucuza getiriyor benim için.

Playstation 4'ü yazmama bile gerek olmamasına rağmen yazayım, bu tarafta bildiğiniz gibi özel oyun ve yaygınlık var. Tabi bunlar da yanında ekstra fiyat getiriyor. (Ayrıca küçük bir ayrıntı olarak kutulu oyun daha çok hoşuma gidiyor.)

Ayrıca yazıyı bitirmeden önce şunu da belirtmem gerek; şu anda çoğu oyunu oynadığım 1.5 yıllık bir bilgisayarım var ancak konsolun rahatlığı ve taşınabilirliği için alıyorum.
SamsonSamson
Üye
Konsol alma.

/thread
goo_khangoo_khan
Üye
İkisi de var bende EA Access epey ekonomik bir olay. Oyuna yatıracak çok paran yoksa Xbox seçebilirsin. Çok uygun bir fiyata ilk günden bir dünya oyun sahibi oluyorsun. PS4 alırsan kutudan bi iki tane oyun çıkar birbirinize bakar durursunuz.

Öte yandan PS4 daha iyi bir makina, topluluğu epey geniş. Oyuncu bulamayacağın oyun yok adeta.
discussioncontroller