Masterrace Oyun Bilgisayarı.
FirewingFirewing
Üye
Başlığın sonundaki noktadan anlamalıydınız bence.
CaturdayCaturday
Üye

Caturday dedi:

hadi birader senin siktirip gitme zamanın şimdi

Sen ne zaman siktirip gidiyon onu desene hele.

al karşim bu lafını dürer dürer müsait bir tarafına sokarsın artık, adamın ne olduğu ortaya çıktığına göre
Starlet
Üye
Valla kusura bakmayın, kavganıza girmek gibi olmasın da arkadaşlar bir yerde haklı. Şöyle:

Daha önce de belirttiğim gibi master race sistem kişiye göre değişir. Göreceli bir durum yani. Kimine göre masterrace olan başkasına göre olmayabilir. (Saçma gelebilir ama öyle). Hadi o işin esprisi tamam. Sana göre veya senin için masterrace sistem öyleyse sorun yok. Sonuçta sen alacaksın ve sen kullanacaksın bizi ilgilendirmez.
Elbette ince eleyip sık dokumak lazım bigisayar gibi, ev almak gibi araba almak gibi şeyleri iyice eleyip, enine boyuna araştırıp öyle almak lazım. Tamam. Bu doğru. Ama ölçüyü de kaçırmamak lazım. Yani ıcığını cıcığını çıkarırsan için içinden çıkılmaz ki. İllaki bir pürüz bulunur o zaman.
SamsonSamson
Üye
Arkadaşlar ben dandik adamı 500 mil öteden tanırım. En başta bana uysaydınız güzel eğlenirdik ama siz yardım etmek gibi bir gaflette bulundunuz (:
JejunumJejunum
Üye
Burada bir şuursuz "Ben 100.000.000 $'ın altındaki bilgisayara masterrace oyun bilgisayarı demem" gibi bir şeyler demişti. O nerde o? Ona bir iki bişey söyleyecem.
Orderabi
Üye
yaw aptal herife sonradan neden kingston diye sorduğumu ve neden gaming xlere pek takılmaması gerektiğini de anlattım, hala gitmiş ilk mesajda yazdığımı eleştirmiş. s.. git o zaman editörlerin tercihi kasaları topla, neden gelip buraya soruyorsun. bir de tüm foruma giydirip sorunca cevap yok, altıboş falan demiş, yallaaah donanım habere.

__skytalker____skytalker__
Üye
Caturday dedi:

Caturday dedi:

al karşim bu lafını dürer dürer müsait bir tarafına sokarsın artık, adamın ne olduğu ortaya çıktığına göre

Üzüldün mü lan şeker şey.

CaturdayCaturday
Üye

Caturday dedi:

Caturday dedi:

Üzüldün mü lan şeker şey.

kes ulan trabzon hamsisi
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Masterrace bir sisteme, böyle masterrace bir monitör yakışır

https://www.asus.com/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-Swift-PG65/

Dibim düştü be!
rubyredrubyred
Üye
öeehhh o ne be
discussioncontroller