7 Bin TL'ye yeni laptop aldım link yorumdaaa
korayaggul01
Üye
Ban_Me_If_You_CanBan_Me_If_You_Can
Üye

Laptoplar çabuk eskir. Çöpe atmışsın paranı 2 seneye %60'a yakın performans kaybı yaşayacağın bir bilgisayar var. Ayrıca clickbaitleri hiç sevmem.

Beğenenler: Aresny

korayaggul01
Üye

Laptoplar çabuk eskir. Çöpe atmışsın paranı 2 seneye %60'a yakın performans kaybı yaşayacağın bir bilgisayar var. Ayrıca clickbaitleri hiç sevmem.

laptop cabuk eskir diyenler bilgsayardan anlayman insanlardır 2 yıl gecti hala eskimedi nedense :D clickbaitlik bir olay yok izleeeee öyle konuş

CaturdayCaturday
Üye
ben izledim, özürlü gibi hareketler yapıyor, izlemeyin
Ban_Me_If_You_CanBan_Me_If_You_Can
Üye

laptop cabuk eskir diyenler bilgsayardan anlayman insanlardır 2 yıl gecti hala eskimedi nedense :D clickbaitlik bir olay yok izleeeee öyle konuş

Düzgün havalandırma olmayan bir hacim içinde bir birine çok yakın mesafede sürekli ısınan, masaüstü versiyonlarından daha yüksek sıcaklıklarda çalışışan parçalardan söz ediyorsun. Üstelik tozlandıkça, zaten yetersiz olan havalandırma çok daha azalıyor ve ortalama sıcaklıklar kayda değer biçimde artıyor. Bu da parçalarını en iyi ihtimal 2 sene içinde yavaşlatır ve 4-5 senede de komaya sokar.

Yakın zamanda GPU ısınmamak için voltaj düşürmeye başlar merak etme. Eğer aldığın gün benchmark yaptıysan ve üzerinden 2 sene gibi bir zaman geçti ise yeni yapacağın benchmark arasında performans ve/veya sıcaklık açısından
büyük fark olacaktır.
tolga_pctolga_pc
Üye
Samsor sal artık yav
SamsonSamson
Üye
tolga_pc dedi:

Samsor sal artık yav

Ne diyon la sen deyişik?
tolga_pctolga_pc
Üye
Karşim parmağın yorulmuyor mu hesaplara gir çık yaparken