Doki Doki Edebiyat Kulübü! Türkçe Çeviri Projesi
BakaYumeBakaYume
Üye
image

BakaYume Çeviri Ekibi olarak yeni çeviri projemizi sizlere gururla sunarız: Doki Doki Edebiyat Kulübü!

Bu görsel romanda güzel mi güzel dört kızın bulunduğu bir edebiyat kulübüne katılan bir baş karakteri canlandıracaksınız. Bakalım kalplerine giden yolu yazabilecek misiniz.

Çeviri oranı %70'e ulaşmıştır. Tahmini bir çıkış tarihi veremiyoruz ancak en kısa sürede yamayı tamamlamak için çalışıyoruz. Güncellemeler için takipte kalın!
SamsonSamson
Üye
Kahverengiye bularım seni, çık git buradan...
BakaYumeBakaYume
Üye
Samson dedi:

Kahverengiye bularım seni, çık git buradan...

Derken?
SwooshSwoosh
Üye
samson forumumuzun otistik üyesidir yazdıklarını ciddiye almayın lütfen. ben öte yandan ivedilikle takip ediyorum çalışmanızı bu güzel oyunu ingilizce bilmeyen kitlelerle buluşturmanız çok sugoi
SamsonSamson
Üye
Swoosh dedi:

samson forumumuzun otistik üyesidir yazdıklarını ciddiye almayın lütfen. ben öte yandan ivedilikle takip ediyorum çalışmanızı bu güzel oyunu ingilizce bilmeyen kitlelerle buluşturmanız çok sugoi

Bunu diyen adam beze sıçıp koklarken yılanbalığına bakıp mastürbasyon yapıyor.
SwooshSwoosh
Üye
samsuncum konuşmuştuk bunu daha önce sen böyle şeyler yazdıkça banlanıyorsun
SamsonSamson
Üye
Swoosh dedi:

samsuncum konuşmuştuk bunu daha önce sen böyle şeyler yazdıkça banlanıyorsun

Seni kahverengiye bularım.

Beğenenler: Swoosh, Taxman

CoraxCorax
Üye
sadece monika
HOXHOX
Üye
>kahverengiye bulamak

o kadar anime izledim şunun ima edildiğini bile görmedim. neymiş şu zıkkım ben de göreyim artık diyip scat hentai falan diye arattım şimdi. saçma sapan fan çizimleri ve bikaç obskür manga dışında hiçbir şey çıkmıyor. nası bi şehir efsanesi bu yav.
OneInchManOneInchMan
Üye
kahverengiye bulamak bir ogz efsanesi

#bfrheostat

Beğenenler: Muhallebi

FaironFairon
Üye
image

Beğenenler: UnicornKnight

discussioncontroller