Artifact - The Dota Card Game
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
image

Geçtiğimiz yıl TI7'de duyruldu. Magic'in yaratıcısı Richard Garfield tarafından dizayn edilmiş. Pay to play olacak. 280 kart, 44 hero ve 3 tane lane bulunacakmış. Bu yılın ortasında PC'ye ve gelecek yıl Q2 civarı da iOS ve Android'e çıkacak.

https://www.reddit.com/r/Artifact/

Paylaşılan bazı ekran görüntüleri - https://twitter.com/geoffkeighley/status/971954885494161411

Spoiler:
image

image

SwooshSwoosh
Üye
MuhallebiMuhallebi
Üye
Oyunun mekaniklerinin, dengesinin ve overall eğlencesinin hs gibi çöp bir kart oyununa göre fersah fersah üstün olacağından zerre şüphem yok. Tek korkum deck yapma işinin çok pahalı olması.
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
Blizzard gibi greedy davrammazlarsa pahalı olacağını sanmıyorum.
SamsonSamson
Üye
Arkadaşlar, uyanın artık!

Bu tarz kart oyunlarının olayı zaten daha fazla kart satmak üzerine kuruludur. Greedy olup olmamaları önemli değil. Literal olarak kutu açma simulatörü bu tür oyunlar.

Beğenenler: Dharkan

AvenAven
Üye
Deck yapma işi steam market piyasasına bağlı. En azından hsdeki gibi 230 lira verip 50 pack alıp düzgün bir deck yapamama gibi sıkıntılar yok. MtG gibi al-sat var sonuçta ama trade yok o kötü olmuş.
dodgerdodger
Üye
Swoosh dedi:

oyun içi görüntü vardır diye tıkladım, meğer 2 tane davar 1 saat konuşuyormuş.
SwooshSwoosh
Üye
oyun içi çekilen videolar pek castis yapmıyor diye genelgeçer şeylerin anlatıldığı streami koydum. valve, valve olduğu için basın toplantısında efendi gibi bi gameplay videosu çıkartmamış.

millet sırf adında dota geçiyor diye oynamamazlık etmez umarım çok iyi gözüküyor
MuhallebiMuhallebi
Üye
Ulan günde 1-2 tane ufak ve gerçek mi asılsız mı olduğu belli bile olmayan bilgi geliyor. Fena kanırtıyorlar valla day9 ve bulldog falan beta oynuyormuş. HADİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
CaturdayCaturday
Üye
Muhallebi dedi:

Ulan günde 1-2 tane ufak ve gerçek mi asılsız mı olduğu belli bile olmayan bilgi geliyor. Fena kanırtıyorlar valla day9 ve bulldog falan beta oynuyormuş. HADİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

sinirlenmene gerek yok kardeşim
SwooshSwoosh
Üye

Beğenenler: Nesteress, Muhallebi

discussioncontroller