Sistem
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
iyi de ultra oynayamadığı oynayamacağı şurada çok çok yıl sonuna kadar, zira kendisi de lansmanı yapılacak yeni seriye (NVIDIA 20XX/Ampere) kadar idareten alacağını belirtiyor. niye idareten alacağı bir şey için ultra ayarlarda oynamak adına oluk oluk para döksün, zaten çıktığında en taşşaklısını alacak gücü var adamın.

iyi ihtimalle mayıs sonu, kötü ihtimalle yıl sonuna doğru 1080Ti'dan çok daha performanslı (öngörülen %30) ve muhtemelen daha uygun fiyatlı, üstelik de henüz emekleme safhasında da olsa ray tracing gibi yeni bir teknolojiye destek verecek olan bir kart gelecekken bugün 1050Ti'ın üzerinde bir şey almak "parayı bol bulduk, o halde neden saçmıyoruz" durumu olur. 1060'lar bile çok mantıksız bir fiyat aralığındalar şu piyasa koşullarıyla.
MatrimCauthonMatrimCauthon
Üye
unicorn işte dedim ya o diğer konularda halen cehaletim mevcut, soğutucu kasa ssd vs. ben ne son donanım konularında bir şeyler kovaladığımda hd5650 li laptop high end klasmanında geziyordu.

tamamen anlayıp karar verdiğim 3 bileşen var şu anda. işlemci anakart ve ram. geri kalanı halen araştırmaya çalışıyorum. nisan sonu ya da mayıs ortasında en geç toplayacağım idareten sistemi. şimdilik 3 bileşen dışında karar vermedim doğal olarak.

Swoosh dedi:

ne oynuyosun

şu anda sahip olduğum aletle FTL, Hotline Miami falan 30 FPS alıyorum çok şükür.

aşağı yukarı 10 senedir ilk defa düzgün bir sistem toplama imkanım var şaka bir yana, o yüzden mantıksız bir heves mevcut.
Üye
satın alım tarihin iyice belli olsun, buradaki hemen herkes o arada aklına takılan her ürünle ilgili iyisinden bir şeyler tavsiye edecektir hocam kendi kullanıcı/tüketici deneyimleri dahilinde.

lakin her ne olursa olsun (tavsiyeyi bırak vahiy de gelse 8| )şu akasa, dark vs gibi şeylerden her halükarda uzak dur sen. bilindik/başat markalardan şaşmazsan zaten pek bir sıkıntı yaşamazsın.
tolga_pctolga_pc
Üye
Açıkçası kasayla gelen , markası belirsiz PSU almaya da karşıyım ben. Orada 100+ da yazsa kasadaki en yan parça gibi durup en büyük rolü oynayan etmenlerden biri o. Markayı bilmek lazım diye düşünüyorum.

Beğenenler: UnicornKnight

MatrimCauthonMatrimCauthon
Üye
Amazondan evga nin 1080 ti ini almak mantikli mi? Gumruk, vergi vs binbir turlu sıkıntı cikabilir diye tahmin ediyorum
Üye
Amazon üzerinden yapacağın alışverişlerde 1 Nisan 2018 öncesi itibariyle alım yaparsan sadece gümrük ödüyorsun (satın alım sayfasında ürününe göre %18-20 civarı bir bedel otomatikman normal satış fiyatına ekleniyor ve karttan o şekilde çekiliyor diye anımsıyorum), 1 Nisan 2018'den itibaren bu gümrük bedeline bir de + %18KDV eklenecek. (mmmmm bu Türkiye Cumhuriyeti bir harika dostum!)

her ne kadar "artık gümrük bedeli fiyata otomatikman dahil edildiği ve Amazon tarafından direk ödendiği için sorun yaşanmıyor..." dense de yine o gümrük memuru olacak arkadaşlardan birinin yatağın solundan ya da sağından kalkmış olmasına bakıyor işin. eskisine oranla nadiren de olsa problem çıkardıkları oluyor ara ara.
Orderabi
Üye
h115i
samsung m2
1050 ti da 900e bulursun
Erdi_ElinoğluErdi_Elinoğlu
Üye
İşlemci intel pentium 3-128 gb ram- 32 mb ekran kartı - işletim sistemi windows 95 Arkadaşlar biraz fakir olduğum için bu sistemi toplayabildim en son çıkan oyunları kaldırır mı?
SwooshSwoosh
Üye
harharhar win95 ha
dodgerdodger
Üye
şunlar için harcanan enerjiye hayranım.
discussioncontroller