csgo bitti mi ?
korayaggul01
Üye
tolga_pctolga_pc
Üye
Siklemeye değmez de hadi boş vaktim var iki yorum yapayım yutubır kardeş

Neredeyse çıktığı yıldan beri aynı şekilde oyun hala 600K yı günlük görüyor bu bir. eksilen giden gelen birşey yok kitle sayısında. götünden uydurmuşsun.
http://store.steampowered.com/stats

Puşt firmalar gibi oyun içeriği satmayıp kasasından sadece kozmetik çıkan bir oyunun kasalarından eksi diye bahsetmeye çalışmışsın. Normalde kullanamadığımız silahlar sadece kasalardan düşse mutlu mu olacaktın neyin kafasını yaşıyorsun anlamak çok güç. Şirketin kasalardan gelir elde etmesi ise seni ilgilendirmez. Oyun seni buna zorlamıyor.

Kumar oynayamıyoruz skinler 1 hafta sonra geliyor demişsin, ne yorum yapsam bilemedim buna.

Yine eleştirmeye çalışırken söylediğin ''oynanabilirlik dışında oyunda birşey yok'' nedir hafsalam almadı. Kantır sıtrayk denen , bir grup insanın birbirini sorunsuz bir ortamda net atışlarla öldürüp oyunu kazanmaya çalıştığı bir oyunda ''oynanabilirlik iyi'' diyorsan gerisi ne ulan? Ne bekliyorsun sen oyundan?

Event yok , yenilik yok demişsin. Daha eventler yeni bitti. Yenilik 2v2 geldi, modlar geldi. Kantır sıtrayk oyununa nasıl bir yenilik bekliyorsun? Battle royal mi eklensin nolsun?

Hileciler yüzünden blabla demişsin, pubgnin her oynanan turnuvasının hileyle kazanıldığını, kupaların geri alındığını bilmiyorsun herhalde. Onu da siktir et, bugüne kadar çıkmış ya da çıkacak, içinde hileci olmayan bir tane online oyun adı yazamazsın buraya. Overwatch'den, PUBG'ye, Dayz'ye bilmem nelere kadar her oyun bundan muzdariptir ve CSGO kadar içerisinde interaktif hile takip sistemi barındıran yoktur sanırım. Varsa da tek tüktür. (Overwatch, Prime sistemlerinden bahsediyorum)

Daha ne dedin aklımda tutamadım, cs go'nun zibilyon tane de eleştirilecek noktası vardır, lakin yaptığın video net çöp karşim. Hadi iyi yayınlar sana.

Beğenenler: Aresny

korayaggul01
Üye
Sana cevap vermekle ugraşamicam valve calışasının galiba sanki babası gaben :D
SamsonSamson
Üye

Sana cevap vermekle ugraşamicam valve calışasının galiba sanki babası gaben :D

Ben de sana cevap vermekle uğraşmayacağım çünkü ne dediğin anlaşılmıyor.
korayaggul01
Üye
Hadi köşede aglayın hadi
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
kalp at koray abi <3 bide nası indircem csgo
CaturdayCaturday
Üye

Hadi köşede aglayın hadi

ulan şempanze!
502502
Üye
csgo kusursuz olsun diye yapılmadı oynansın diye yapıldı SOYASÜTÜ

Beğenenler: CombiningPerson, Samson

korayaggul01
Üye
Oyunun eksik yönlerini görmüyorsunuz sürekli iyi yönlerini görüyorsunuz her el hileci oyunculardan sıkılıp cektigim bir video kasalardan ve oyunda ekstra bir şey olmamasından sıkıldıgım icin cektim boş boş hakaret edicekseniz yorum yapmayın daha iyi cünkü hakaretle yapılan yorumları umursamıyorum iyi günler
DarK.DarK.
Üye
git köşede ağla zaaaa xD
korayaggul01
Üye
Bu forumda en sevdigim adam darktır :D <3

Beğenenler: Aven

discussioncontroller