Oyun Senaristiyim
Pbhf
Üye
Merhaba beyler bu güne kadar bir kez oyun senaristliği yaptım ondan sonra buna baya bir yüklendim ve baya iyi senaryolar yazmaya başladım aklımda hep yenilikler olduğundan yarım yamalakta bıraktığım oldu 5 tane yaptım. eğer ben kodlama biliyorum bir oyun yaparız diyen varsa anlaşalım ama şu konuda anlaşalım asıl, eğer oyun çıkarda benim adım geçmezse oyunun ikinci serisi beklenirse o ikinci seriyi size vermeyeceğimi söylemeliyim. tamam kodlama önemli şey ama senaryo olmadan hepsi hikaye.
502502
Üye
David Cage'in Türkçe bildiğini bilmiyordum.
OneInchManOneInchMan
Üye
senaryolardan neler var mesela. ilgileniyorum diyelim. geçmiş işleriniz nelerdir?
Pbhf
Üye

senaryolardan neler var mesela. ilgileniyorum diyelim. geçmiş işleriniz nelerdir?

Geçmiş bir işim yok aslında geçmişimde geleceğimde kafiyelerimle geçti tek bu aşık olduğum biri vardı ona olan aşkım bir sürü felsefeyle kuşatıldı onun için bir sürü şey yazdım merak ettiğin buysa detayları paylaşırım ilk istediğim kitap yazmaktı ama dediğim gibi aklımda hep yenilikler var benim oyun senaryom birine olan aşkımdan geçmiyor o başka konu 8bit rpg bir oyun yapmayı planlıyorum böyle bir oyunu düşününce aklımda bir sürü senaryo üretiyorum bir sürü senaryodan faydalanıyorum undertale, to the moon, yume nikki.
CaturdayCaturday
Üye
haydaa en kebap işi kapmışsın valla, kodlayacak enayi bulursan haber ver
SamsonSamson
Üye
Ben de Hollywood için senaryo yazıyorum, henüz bi çalışmam yok ama kafamda bi sürü senaryo var, eğer yapımcı tanıdığı olan varsa bana yardımcı olabilir.
Pbhf
Üye
Evet komikmiş beyler türkiyede oyun kodlamak senaryo yazmak enayiliktir bu milleti yücelten pepee izlemektir türk halkından bi bok olmaz
502502
Üye
Arkadaşlar 10 oyunlu Steam hesabımı satıyorum.

Half Life 2
Portal
Portal 2
CS 1.6
CS Source
CS GO
DOTA 2
Path of Exile
Warframe
Guild Wars 2 (kısayol)

SADECE CİDDİ ALICILAR.
kurtkapankurtkapan