Oyun Senaristiyim
CaturdayCaturday
Üye
Pbhf dedi:

Caturday dedi:

Pbhf dedi:

Caturday dedi:

bence yürüyemeyecek ulan herif daha düzgün yazamıyor ne senaryosu ne savaşı ne kodu

Düzgün yazamıyor derken? ben buraya yazdıklarımı mı oyun yapıcam amk uzaylısı neye göre yargılıyosun sen şimdi beni senaryomu mu gördün savaş yapacağımı nerden biliyorsun ki kodlamada yapmıcam hayırdır sen amk

ulan kertenkele kulağı, enayiler kodlamayı yapacak sen diyeceksin o olsun bu olsun, ne güzel iş valla, sen yap kodlamayı biz senaryo yazalım, hatta ikisini de sen yap, zor mu geliyor at makarnası

zor geliyor orospu çocuğu hadi sen şimdi kodlamasını yaptığın senaryosunu yazdığın bir oyununu göster bakalım da sana nasıl kolay geliyor görelim o enayi dediklerin bir oyun yaparsam benden daha çok para kazanacak tamam kodlamayıda senaryoyuda benim yapmam daha iyide bir oyunu tek başına yapmak cidden zor ki bakarsan bu oyun yapımı içerisinde herkes bir ekip arayışı içinde sus şimdi de tek başına yapabildiğin bir oyununu göster bana

hadi hocam hadi, 15 yaşındaki veletlerle uğraşmak her ne kadar eğlenceli olsa da bir toplantıya yetişmem lazım senle uğraşamam
DemifiendDemifiend
Üye
Gördüğün gibi bu küfür ettiğin adamın işi gücü var, meşgul bir adam. Hatta senden çok daha dolu biri bu yüzden söylediklerine dikkat etmeni öneriyorum.
Senaryo konusundaysa, herhangi bir eğitim almadan benim senaryom var diye ortaya çıkamazsın. Bu senaryonu kime götürsen buradakiler gibi sana götüyle güler. Her şeyin bir kuralı var. "Ahmet - ... der, Hüyesin (kolunu kaldırıp) -... diye yanıtlar" tarzında senaryo yazılacağını sakın sanma.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Caturday dedi:

hadi hocam hadi, 15 yaşındaki veletlerle uğraşmak her ne kadar eğlenceli olsa da bir toplantıya yetişmem lazım senle uğraşamam

Quidditch kulübü toplantısı mı hocam?
CaturdayCaturday
Üye

Caturday dedi:

Quidditch kulübü toplantısı mı hocam?

ODTÜ quiddich kulübü, lütfen ama
Adım Melih
Pbhf
Üye
Demifiend dedi:

Gördüğün gibi bu küfür ettiğin adamın işi gücü var, meşgul bir adam. Hatta senden çok daha dolu biri bu yüzden söylediklerine dikkat etmeni öneriyorum.
Senaryo konusundaysa, herhangi bir eğitim almadan benim senaryom var diye ortaya çıkamazsın. Bu senaryonu kime götürsen buradakiler gibi sana götüyle güler. Her şeyin bir kuralı var. "Ahmet - ... der, Hüyesin (kolunu kaldırıp) -... diye yanıtlar" tarzında senaryo yazılacağını sakın sanma.

Öyle olmadığı için kodlayacak birini arıyorum zaten bide bu senaryonu demişsin ulan hanginiz senaryomu gördü? Küfür etmeme gelirsek ilk başta sikimde bile olmayan bir kişiydi caturday ki halen öyle ama belli ki benden beklediği bir yanıt vardı bende verdim çünkü ikidebir kodlayacak enayi öğöğö tek başına yapsana moruqq yeahhh ha bide senden çok daha dolu demişsin ben geçmiş işim yok dedim doğru ama oyunla ilgili bir geçmiş işim yok dedim çalıştığım bir şirket var ve bende meşgul biriyim

Pbhf
Üye
Bu foruma yanlış zamanda geldiğimi anladım bir iki salak dışında kimse bakmıyor o bir iki salakta görmediği senaryomu kötülemekten başka bir şey yapmıyor
Pbhf
Üye
Ciddiye alan varsa mesaj atsın çünkü ben ciddiye alıyorum ama hala bu amk malları mesaj atacaksa onları ciddiye almıyorum dipnot olarak düşsün hadi görüşmek üzere attığım küfürlere göre de yaşımı falan belirlemeyin sikerim belanızı
DemifiendDemifiend
Üye
Sik kafalı, heveslisindir, hevesini kırmayayım diye düzgün mesaj attım gelip salak salak konuşuyorsun. Yarrak beyinli herif sana senaryo yazman için önce eğitim alman lazım öyle aha aklıma şu geldi, aşık oldum, bundan yola çıkarak güzel bir şey yazayım deyip senarist olunmuyor. Gelip yazmışsın oyun senaristiyim diye, daha önce çalıştığın oyun yok. Kim yaptı lan seni oyun senaristi, neye dayanarak söylüyorsun. Ben daha önce psikoloji kitabı okudum diye ortada psikoloğum ben diye dolaşmıyorum. O 10 yaşındaki çocuk zekanla beraber siktirip çıktığın ama geri dönebilir misin?

Not: Ulan ben hayatımda toplasın bu kadar küfür etmedim be. bayağı birikmiş içimde.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Doğru düzgün Türkçe bile konuşamayan adamın senaryosunu kim ne yapsın be
502502
Üye
Hojam stres çarkı diye bir şey icat edildi. O kadar ucuz ki fahri oyun senaristi bütçesiyle bile alınabiliyor.

Artık annem çamaşır makinesini bugün çalıştıracak mı acaba gerginliğine son, erken çalıştırsın diye kirli sepetini gizlice gardroptaki temiz çamaşırlarla doldurma gibi hilelere elveda.
discussioncontroller