Oyun Senaristiyim
JejunumJejunum
Üye
Samson dedi:

İyi günler ben İnsan Götü İtfaiyesiyim. Bize her daldan insan gerekiyor. Bu aralar Jejunum adlı üye foruma döndüğü için yardıma ihtiyacımız var. Eğer ekibime katılmak isterseniz 1 (yazıyla bir) kovaya su doldurup bize getirin. Ekibe alınmasanız bile getirdiğiniz su kovası her şekilde yardımcı olacaktır bize.

Offfff bu nedir ya :DDD Hangi dediğim içine bu kadar oturdu acaba hojam?
SamsonSamson
Üye
Jejunum dedi:

Samson dedi:

İyi günler ben İnsan Götü İtfaiyesiyim. Bize her daldan insan gerekiyor. Bu aralar Jejunum adlı üye foruma döndüğü için yardıma ihtiyacımız var. Eğer ekibime katılmak isterseniz 1 (yazıyla bir) kovaya su doldurup bize getirin. Ekibe alınmasanız bile getirdiğiniz su kovası her şekilde yardımcı olacaktır bize.

Offfff bu nedir ya :DDD Hangi dediğim içine bu kadar oturdu acaba hojam?

Ne yandın he
JejunumJejunum
Üye
Aynen yangın... :DDD
MuhallebiMuhallebi
Üye
Jeju 2-3 ay sonra kanlı ve boş bakan gözlerle "YANGIN HUHAHAH YANIYOM DİMİ HUHAHAH ALEV ALEV DİMİ HUAHAHAHAH" diye kafasını betona vuruyor olacak haberi yok.

Beğenenler: Taxman

DeveloperX
Üye
selem ben küçük çapta bir oyun yazılımcısıyım 3 kişi olarak gurup halinde oyun tasarlıyoruz planlarımızda 3d platform oyunları var. bu konularda yenıyız ve nasıl kendimizi tanıtacağımızı pek bilmiyoruz yardım edebılecek varsa yazsın lütfen oyunlarımızı tanıtıcak bı reklam fırması fln arıyoruz
OneInchManOneInchMan
Üye
5000 tlye tanıtırım. profesyonel tanıtıcıyım.

Beğenenler: Samson

SamsonSamson
Üye
6000 tlye sizi çok zengin yaparım. Profesyonel satıcıyım.
Pbhf
Üye
ağlayın amk evlatları oyunu yaptım. yaptığım oyunda samson diye bir karakter yapıp onuda öldürdüm. hatta sonra caturday karakterini oluşturup caturdayın samsonu diriltmesini sağladım ve caturdayı öldürdüm sonra samsonu tekrar öldürdüm. baş karakteride pbhf yaptım hepiniz ölüceksiniz.
Pbhf
Üye
İsteyene özelden link atıyorum, sadece isteyenlere özel olsun istediğimden buraya atamıyorum.
veeverveever
Üye
pasla linki abi
discussioncontroller