38 Kill Aldımm
korayaggul01
Üye
funky_boy dedi:

adam her mesaj attığında videoyu açıp, dislike atıp kapatıyorum.

teşekkürler saatlerce ugraşıp 200 izlendigim halde emek gösterip işime devam ediyorum senin gibi aptallar gelip izlemeden sebepsiz yere dislike atıyor biz buna cekememezlik diyoruz istedigin kadar atabilirsin istiyorsan yan hesap acıp 7 8 tane atabilirsin bak birazdan yeni videoda gelicek onada at hayatta bi amacın yok tek hücreli yaratık seni

FirewingFirewing
Üye
Bak arkadaşım,

Altı üstü sıradan bir video çekmişsin, sanki büyük maharet sergilmiş gibi davranıyorsun. Zilyon tane var bunlardan. Onu da geçtim, konuşmaların 13 yaşında bir çocuğunkini andırıyor, abuk sabuk sözler sarf ediyorsun sonra da gelip burda insanlara aptal falan diyorsun, hakikaten gülünç yani yaptığın. Bu forumda bir allahın kulu yok şu videodakileri umursayacak, bırak çekememezliği. 5 sene sonra izleyip kendinden utanacaksın haberin yok. O zaman düşünürsün belki kimin hayattaki amacı neymiş falan...
korayaggul01
Üye
1
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Firewing dedi:

Bak arkadaşım,

Altı üstü sıradan bir video çekmişsin, sanki büyük maharet sergilmiş gibi davranıyorsun. Zilyon tane var bunlardan. Onu da geçtim, konuşmaların 13 yaşında bir çocuğunkini andırıyor, abuk sabuk sözler sarf ediyorsun sonra da gelip burda insanlara aptal falan diyorsun, hakikaten gülünç yani yaptığın. Bu forumda bir allahın kulu yok şu videodakileri umursayacak, bırak çekememezliği. 5 sene sonra izleyip kendinden utanacaksın haberin yok. O zaman düşünürsün belki kimin hayattaki amacı neymiş falan...

hajum nolacak senin bu bunca senedir bize of puf çekerken saçma sapan insanlara laf anlatmaya çalışma huyun
inançların yanlış yerde mi acaba?
korayaggul01
Üye
Firewing dedi:

Bak arkadaşım,

kısacası sanane arkadaşım kendi hayatına bak herkes istedigi gibi yaşar istedigi gibi konuşur başkalarını eleştiricegine kendi hayatını yaşa boşver bu böyle yapmış bu şöyle yapmış isteyen istedigini yapar sana sıradan gelen bir şey başkasına güzel gelir sana abuk subuk gelen bir şey başkasına anlamlı gelir o yüzden eleştiri yapmadan önce harbiden hatası var mı bu adamın ona bak sırf konuşmam yüzünden 1 tane videoma bakarak sıradan bir videoyu izleyip sıradan bir video demen sacmalık birazcık eleştirmeden önce bak bakim bu adam ugraşıyor mu yanlış bişeyi var mı direk 1 video izleyip abuk subuk sacma sen buna emek harcamamıssın sıradan demen dogru degil aptal dedigim adam her videoma girip dislike atan hic videoyu izlemeden direk iyi mi kötü mü bakmadan ön yargılı tanımadan direk yargılayan birisi o yüzden boşver sen eleştirmeyi kendine bak şunuda anladım bu forumda kimseye bişey yazmicaksın cünkü herkes birbirini anlamak yerine gecirme cabasında ezikleme cabasında.
OneInchManOneInchMan
Üye
.
funky_boyfunky_boy
Üye

funky_boy dedi:

adam her mesaj attığında videoyu açıp, dislike atıp kapatıyorum.

teşekkürler saatlerce ugraşıp 200 izlendigim halde emek gösterip işime devam ediyorum senin gibi aptallar gelip izlemeden sebepsiz yere dislike atıyor biz buna cekememezlik diyoruz istedigin kadar atabilirsin istiyorsan yan hesap acıp 7 8 tane atabilirsin bak birazdan yeni videoda gelicek onada at hayatta bi amacın yok tek hücreli yaratık seni

O kadar üzüldüm ki şimdi duşun altında cenin pozisyonunda ağlayacağım.

Neyse, dislike sebepsiz değil, buradaki tavırların yüzünden. Senin gibi başkaları da geldi, kanallarını tanıttı vesaire. Onlardan birine kanal introsu bile hazırladım. Eğer düzgün davranırsan düzgün bir tepki alırsın.
FirewingFirewing
Üye

Firewing dedi:

Bak arkadaşım,

hajum nolacak senin bu bunca senedir bize of puf çekerken saçma sapan insanlara laf anlatmaya çalışma huyun
inançların yanlış yerde mi acaba?

Oturup size laf mı anlatayım (?) bu saatten sonra piranha gibi, onu mu istiyorsun :D

Beğenenler: Corax

SamsonSamson
Üye
Sahi Piranhaya ne olsu yaw? Aldı mı ssdi'yi?
funky_boyfunky_boy
Üye
Adam 38 kill almış, sizin yaptığınız muhabbete bak.
discussioncontroller