Oyungezer 127 - Mayıs 2018
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
image

DERİN BİR NEFES ALIP "BOY!" DİYE BAĞIRMA ZAMANI
God of War İncelemesi

ONLAR OLMASAYDI HÂLÂ TAŞ VE SOPALARLA TAKILIYORDUK
"Tarihi Değiştiren Oyunlar" Dosya Konusu

ENSE TIRAŞI DİKKAT GEREKTİRİR
Attack on Titan 2 İncelemesi

O KADAR NAİF Kİ SARILASINIZ GELİYOR
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom İncelemesi

BENİM HELLBOY'UM SENİN NİNJA KAPLUMBAĞANI DÖVER
Injustice 2: Legendary Edition İncelemesi

ARAMIZDAKİ YARI-İNSANLARA İTHAFEN
"Yarım Kanlar" Mini Dosyası

İNCELEMELER
AirMech Strike
Attack on Titan 2
Candleman: The Complete Journey
Crazy Dreamz Best Of
Demolish & Build 2018
Drink Pro Tycoon
Extinction
Farm Manager 2018
Full Metal Furies
God of War
Healer's Quest
Her Majesty's Spiffing (GKN)
Injustice 2 - Legendary Edition
Inked
Jalopy
Marie's Room
Minit
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
Northgard
PC Building Simulator (EE)
Q.U.B.E. 2
The Adventure Pals
The Council - Ep.1

ve çok daha fazlası...
Portal'da Magic the Gathering Arena, Anime'de bahar sezonu, Müzik'te Şebnem Ferah, Zoom'da Deadpool 2, Detay'da Hermione Granger...

iOS platformu için Oyungezer App'i:
https://itunes.apple.com/us/app/oyungezer/id1048116372?mt=8&ign-mpt=uo=2

Android platformu için Oyungezer App'i:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magzter.oyungezer

Web'den okurum diyenlere Magzter sayfası:
http://www.magzter.com/TR/Seti-Media/Oyungezer/Entertainment/

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Yeni bir ayın ikinci gününden selamlar herkese (biraz geç kaldık evet, affınıza sığınırız).

Basılı versiyon konusunda bir şey demek için erken ancak benim tahminim Cuma günü çıkacağı yönünde. Dijital versiyonsa bir aksilik olmazsa bugün, yani Salı günü açılacaktır.

İki iri içeriğimiz var bu ay, birisi malum, büyük olay olan God of War, diğeri de oyun dünyasında en fazla etki bırakmış oyunlardan söz ettiğimiz Tarihi Değiştiren Oyunlar dosyası. Onlar dışında dergideki Portal kısmında küçük çaplı bir yenilemeye gittiğimizin de haberini vermiş olayım. Asıl kendini önümüzdeki ay bulacak ancak şu an da yarı yarıya yenilendi sayılır. Bu yeni dokunuşlar hoşunuza gider umarım.

İyi okumalar şimdiden. Buraları da boş bırakmayın yahu, minik de olsa her türlü yorumunuza sevinen insanlarız, sevindiriniz bizi :)

Beğenenler: darkkkral

DharkanDharkan
Üye
BOOOOOOOOOOY

Beğenenler: MAVİSAKAL, creiGn

NocseizNocseiz
Üye
-Ö- dedi:

ONLAR OLMASAYDI HÂLÂ TAŞ VE SOPALARLA TAKILIYORDUK
"Tarihi Değiştiren Oyunlar" Dosya Konusu

Dergiyi almadan bir kaç tahmin yapayım, bakalım kaçı tutacak.
Elite, Mario, Zelda, Ultima, Eye of the Beholder, Might and Magic, X-COM, Civilization, Dungeon Keeper, Monkey Island, Doom, Wing Commander, System Shock, C&C: Red Alert, Tomb Raider, Quake, HoM&M, Diablo, Starcraft, Baldur's Gate, Planescape Torment, Half-Life

Beğenenler: Decypher, Aresny

DecypherDecypher
Üye
Bu arada minik bir bilgilendirme yapayım. Portal içindeki Guybrush Threepwood yazısını sevgili İpek Atam yazdı ama maalesef isim koymayı unutmuşuz. Anonim olduğu zannedilmesin sakın :)
Bedelellis
Üye
Tasarım anlamında yapılan ufak dokunuşlar çok yerinde olmuş. En başından beri çoğu sayfanın fazla "cafcaflı" ve göz-yorucu olduğunu düşünüyordum şimdi daha ideal gözüküyor. Derginin henüz yarısına bakabildim. 19.sayfada ufak bir hata olmuş. Hangar 13, Hitman'ın yapımcısı değil Mafia 3 olacaktı.

Gönül isterdi ki God of War incelemesi Sinan Akkol'dan gelseydi. Can Arabacı'ya saygısızlık olarak değil içte kalan bir ukte olarak söylüyorum bunu. Yanlış anlaşılma olmasın. İncelemeyi henüz okumadım kötüleme amaçlı söylemiyorum. Belki de uçuk oyun fiyatları yüzünden seneye oynayabileceğim bir oyunun incelemesini şimdi okuyup gaza gelmek istemediğimden de olabilir.
Yaş ilerlediğinden midir yoksa artık oyunlardan eskisi kadar keyif alamadığımdan mıdır bilmem ama retro bölümü daha çok ilgimi çekiyor. Derginin önce retro bölümüne bakıyorum. Acaba yine hangi eski kadim dost konuk oldu diye kendime soruyorum. Yine güzel yine nostaljik. Fazla uzatmak istemiyorum kaleminize sağlık.
vicente__
Üye
30+ bir oyuncu oldugumdan oyunlara 5-15 sene once ki kadar hakim degilim ama hem uzak kalmamak, hem de eski gunlerimi yad etmek adina her sayiyi okuyorum. Dedigim gibi benim acimdan oyundan ote muhabbet on planda oldugu icin kltap, sinema ve retro bolumlerinin yanisira eski yazarlarin islerini okumak daha keyifli oluyor.

Beğenenler: Aresny

DecypherDecypher
Üye
@Bedelellis Emin ol Can'ın incelemesini okusan o gaza geliş isteğini dizginleyemezsin :)

Ben şahsen Can'ın incelemelerini çok beğeniyorum, adamın bilgi birikimi ve araştırma kabiliyeti özellikleri resmen maksimum değerlerde dolaşıyor :D

Beğenenler: Monthius, edenknight

MonthiusMonthius
Üye
Decypher dedi:

@Bedelellis Emin ol Can'ın incelemesini okusan o gaza geliş isteğini dizginleyemezsin :)

Ben şahsen Can'ın incelemelerini çok beğeniyorum, adamın bilgi birikimi ve araştırma kabiliyeti özellikleri resmen maksimum değerlerde dolaşıyor :D

Çok teşekkür ederim Eser ya. Valla şu yorumun özellikle de senden gelmesi çok mutlu etti beni. :) Bu gazla önümüzdeki ayın çalışmasına başlayayım hemen ben. :D
Alejandro
Üye
Dergi çıktı mı?
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@Alejandro Çıktı evet.

@Nocseiz Tutan da var tutmayan da :)
discussioncontroller