Conan Exiles (Genel Tartışma ve Takım Arkadaşı Bulmak için)
3min33
Üye
8 mayıs itibari ile serverları resetlenmiş ve çıkış yapmıştır. Uzun süredir inşa ettiğimiz herşeyi baştan yapıyoruz. 3 kişi ile oynuyoruz. katılmak isteyen için buyrun;
steam id: write3min
bekleriz.
502502
Üye
Bu tarz hayatta kalmaçlı, mızrak ve kulübe yapmaçlı oyunlara yabancıyım, imalat kısmı ekiple bile çok ama çok fazla zaman alıyor. Rust falan da mı böyleydi bilmiyorum.

Millet saraylar gökdelenler dikmiş kıskanmadım değil
SamsonSamson
Üye
502 dedi:

Bu tarz hayatta kalmaçlı, mızrak ve kulübe yapmaçlı oyunlara yabancıyım, imalat kısmı ekiple bile çok ama çok fazla zaman alıyor. Rust falan da mı böyleydi bilmiyorum.

İmalat kısmına diyecek bir şey yok ama ekiple oynuyorsan zaten o kısım çok başını ağrıtmıyor.

Oyun daha yeni çıktı örli aksesten o yüzden bütün sunucuları sıfırladılar. Şu an gökdelen pek bulamazsın. Bulsan da sağlam otistlere denk gelmişsindir.

Şu an için en iyi hayatta kalmaçlı, mızrak ve kulübe yapmaçlı oyunun Conan olduğunu garanti edebilirim sana hojam.

Rust, ARK vs. bunlar çöp toplayan tier oyunlar hepsi...

Beğenenler: mcprozack

SamsonSamson
Üye
502 dedi:

502 birader, sen bende steamde ekli misin? Al da oynayak.

Beğenenler: mcprozack

502502
Üye
Almıştım zaten de sarmadı fazla

Hayatta kalmaç serüvenimi şimdilik askıya aldım
SamsonSamson
Üye
Sen yine de ekle babajimbojum, yazlıkları kaldırdığın zaman gireriz.

https://steamcommunity.com/id/SurrealGremlin/
DemifiendDemifiend
Üye
Beni de alın aranıza, ben de oynucam :'((
502502
Üye
Dalın abijim işte beraber, madem ikiniz de adam arıyorsunuz.
SamsonSamson
Üye
Ben seni istiyorum, başkası senin yerini tutmuyor anlasana artık...
502502
Üye
İşte beklediğim yanıt.
discussioncontroller