Battlefield V
NoumenonNoumenon
Üye
yalnız siper, mazgal, tanklara karşı barikat vs. kurulabilecekmiş
goo_khangoo_khan
Üye
bu ne len.. bu nasıl atmosfer ya rengarenk, yok şakalar şukalar, yok en olmadık yerde insanların kafasına düşen uçaklar arabalar, göt üstü kayarak mg sıkan adamlar, en ön cephede savaşan çolak kızıl karılar falan..

Noumenon dedi:

ben mi yanlış duydum yoksa premium-pass olmayacak mı dediler?

battlefront fiyaskosundan hiçbir bok öğrenmediler öyleyse.

bf oyununda god of war yüz boyası, protez kol falan satacaklar aferin..
NoumenonNoumenon
Üye
tersini söylüyorlar daha çok... ama göreceğiz. "Dive" eklemişler multide (Rainbow 6'dekine benzeyecekmiş biraz hareket). Belki o kayarak ateş etmeyi özellikle koymuşlardır.
ImplexibleImplexible
Üye
@goo_khan

Bana da ilk başta Multiplayer gibi geldi ama araya cinematic giriyor tam emin olamadım. Kadın Fuck it diye vuruyor filan.
goo_khangoo_khan
Üye

@goo_khan

Bana da ilk başta Multiplayer gibi geldi ama araya cinematic giriyor tam emin olamadım. Kadın Fuck it diye vuruyor filan.

yav yazdığım kaybodu edit yapınca, hud bildiğin conquest gibi geldi bana da ama gamespot da sp yazmış. sp böyle olacak demek.
ImplexibleImplexible
Üye
Bekleyip görmekten başka çare yok şu an. Benim için BF1'in WW2 versiyonu olsun yeter zaten. İşten güçten zaman ayırıp günde 1 saat doğru düzgün bir şey oynayayım bari :)
BenjaminBenjamin
Üye
Trailer epey tırt olmuş. Battlefield'dan çok Serious Sam gibi bir ortam var.

Şu kadın asker muhabbeti de gerçekçiliği epey baltalıyor maalesef. Kadın karakter koymak için koymuşlar yine.
kurtkapankurtkapan
Üye
trailerda hafif tetiklendim lakin o kadar da berbat değildi. transgender redhead one headed woman, so what mk. trailer hiç satmadı beni

lakin jackin dedikleri güzel uygulanırsa dinamikler harika geliyor kulağa

ölen comradeini covera sürükleyip revive edebileceksin diyor yahu.

oyunun kozmetiğinden çok flak alacaklar epey net ama dinamikler güzel geliyor kulağa. umarım patlamazlar, biraz değişim iyidir.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
vazgeçtim almaktan

şaka yapar gibi faggot ampüte karı koymuşlar

dalga mı geçiyorsunuz amk

Beğenenler: owleyes, Corax

tolga_pctolga_pc
Üye
Vat dı fak . SP için bile leş. O çevre dizaynı gözümü kanattı.
discussioncontroller