Battlefield V
SamsonSamson
Üye
veever dedi:

gottem

@goo_khan hojam bak görüyor musun, götten sikicekmiş seni. Önce köpek çekti şimdi de orospu çekiyor, altında kalmazsın umarım bu lafların.
veeverveever
Üye
HOAYDAAA

alta: HOYDAAA 2
CoraxCorax
Üye
bu ingilizce düşündüğü için cümleyi türkçe başlayıp ingilizce bitiren eleman değil miydi

Beğenenler: rubyred

Orderabi
Üye
veever dedi:

DICE ilk kez neo-Battlefield gameplayine birebir uyan meta bir trailer yapıyor, millet tarihi olarak doğru değil realistik değil yaaa diye kızıyor komedi yav lmao, yanlış yere niye havlıyorsunuz evladım.

la olum şu oyunu beğenmek için literalli 20 yaşında olmak lazım ya

bf 1 de çöptü, bf 4 de meh çöptü, bu da çöp olacak elbette.

taktiksel oyun arıyorsanız artık ww2 settingli hell let loose alırsınız. bebeler bunu oynasın 100 saat.

veeverveever
Üye
oyunu begendim diyen olmadi ki hacum, ben BC2den beri burun kiviriyorum zaten. Sadece trailer hosuma gitti yani, arkadaslar alirsa alirim almazlarsa almam

cok istiyorsam gider project reality atarim iki
RidygoRidygo
Üye
Ne kadar da olgun adamlarla dolu bir forum. Oyun forumunda takilip oyun begenmeyi cocukluga baglamalar falan.

Lise seviyesi trollukler vb...

Icinizdeki cocuk olmusse uzulun halinize.

Beğenenler: tolga_pc, creiGn, Corax, Benjamin

tolga_pctolga_pc
Üye
yanma ridy, şimdi yaya esprisi ile cezalandırılacaksın

Beğenenler: Ridygo, Samson, creiGn, Corax

RidygoRidygo
Üye
Bu arada total biscuit hayatini kaybetmis.
502502
Üye
Corax dedi:

bu ingilizce düşündüğü için cümleyi türkçe başlayıp ingilizce bitiren eleman değil miydi

Gene aşağı yukarı aynı şey olmamış mı zaten

Ağaca havlama ihtiva eden gavur deyimini Türk Otağında kullanırsan sen kime köpek diyon diye çıldırır insanlar

Beğenenler: creiGn, Corax, CombiningPerson

veeverveever
Üye
Plaza hayatı bozdu beni beyler iş analistlerinden "Defect toplantısını şu güne schedule edelimi" duya duya bu hale geldim =(
discussioncontroller