Battlefield V
Orderabi
Üye
Ridygo dedi:

Ne kadar da olgun adamlarla dolu bir forum. Oyun forumunda takilip oyun begenmeyi cocukluga baglamalar falan.

Lise seviyesi trollukler vb...

Icinizdeki cocuk olmusse uzulun halinize.

evet dostum çünkü casual ve çöp şeyleri üst üste senelerce beğenmeyi bulabilecek hevesi geç başlanan oyunculuğa bağlıyorum veya ufak yaşın bitmeyen hevesine

şu dakikadan sonra bf beğenmek cod beğenmekle aynı tier bi iş ve bunu ezmeyi elimizden alamayacaksınız

Beğenenler: Muhallebi

RidygoRidygo
Üye
Vay canina ne kadar da olgun akli basinda bir erkek : )
MuhallebiMuhallebi
Üye
Orderabi dedi:

şu dakikadan sonra bf beğenmek cod beğenmekle aynı tier bi iş

Nokta.

Beğenenler: Orderabi

HedysseusHedysseus
Üye
2. Dünya Savaşı temalı Bad Company 3 olmuş. Fragmanın zürafalar gibi heyecanlandıracak bir yanı yok, bana göre sadece "Hoş olmuş", deyip geçilebilecek düzeyde. Call of Duty serisi de Battlefield serisi de bir süre sonra kendini tekrar etmeye başlayan oyunlar; Battlefield hep bir tık daha yenilikçi kalmaya çalışan taraf olmuştur.

Şu video bazı şeyleri özetliyor aslında:

kurtkapankurtkapan
Üye
NoumenonNoumenon
Üye
owleyesowleyes
Üye
Dislikelar almış başını gidiyor BFV'nin videosunda. Üstüne bir de sjw game designerlar çıkıp reddit'te millete cevap verince daha da kızışmış ortalık, DICE bildiğin zorlarına giden yorumları silmeye başlamış yav lmao

https://snew.github.io/r/Battlefield/comments/8mhkld/bfv_it_appears_eadice_are_the_ones_who_are/dzntoso/
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
>tarihin doğru tarafında olmak
>isveç

herhalde hiçbir zaman bu tarafta olamamın bir göt yanığı var

Oh they're deleting comments now relating to how DICE's parent company EA obviously has pushed to secure the other 50% of the gaming market which are females by force blasting females on everything. EA suffered a 7% revenue loss as of FEB 2018, the STREET has spoken and SHAREHOLDERS are furious after the Starwars Battlefront 2 CASH GRAB. This is no more about his daughter than it is about CORPORATE GREED and securing market share at the expense of the now declining male majority. Obviously, females customize things more than males, that's a fact. This is just your typical cash grab, Keep deleting these comments, I'll just keep reposting the TRUTH. The shareholders and profits will always come before the customers needs and wants.

[removed by moderators]

MuhallebiMuhallebi
Üye
Harika be bi saattir kilitlendim okuyorum.
SamsonSamson
Üye

>tarihin doğru tarafında olmak
>isveç

herhalde hiçbir zaman bu tarafta olamamın bir göt yanığı var

Oh they're deleting comments now relating to how DICE's parent company EA obviously has pushed to secure the other 50% of the gaming market which are females by force blasting females on everything. EA suffered a 7% revenue loss as of FEB 2018, the STREET has spoken and SHAREHOLDERS are furious after the Starwars Battlefront 2 CASH GRAB. This is no more about his daughter than it is about CORPORATE GREED and securing market share at the expense of the now declining male majority. Obviously, females customize things more than males, that's a fact. This is just your typical cash grab, Keep deleting these comments, I'll just keep reposting the TRUTH. The shareholders and profits will always come before the customers needs and wants.

[removed by moderators]

İsveç hani şu Ar*p ve Z*nci tecavüzcüleri ülkeye doldurup "Kültür farkı" olur öyle gibi nedenlerle cezalandırmayan ülke değil mi?
discussioncontroller