JBL T450 Kulaklık
AssJuiceButtAssJuiceButt
Üye
1 hafta alıp 4 gün kullanmış olduğum kablolu JBL kulaklık. 140 tl fiyat düşünüyorum.
Cevahir D&R' dan aldım, garantisi mevcut, durumu da gayet iyi.
Oyuncu kulaklığı falan değil yanlış anlaşılmasın, daha çok casual bir kulaklık.
https://letgo.onelink.me/O2PG/2bd9af47
Letgo'dan resimlere bakabilir, iletişime geçebilirsiniz.
salih32salih32
Üye
hacı sıfırı 145 TL yaw
SamsonSamson
Üye
Rikodo karşim farklı hesap açmana gerek yoktu, zaten bilgisayarı satıyorsun eklesene yanına kulaklığı da...
AssJuiceButtAssJuiceButt
Üye
salih32 dedi:

hacı sıfırı 145 TL yaw

120-30 da olabilir.
Nakit olduğu sürece sıkıntı yok.
(Gerçi zaten sıfırdan farkı da yok garantisi her şeyi var fişi ile beraber, 3-4 gün bir saatten fazla olmamak ile resmen "denedim" zaten :D Çok da abartı sayılmaz kanımca 140 tl)

AssJuiceButtAssJuiceButt
Üye
Samson dedi:

Rikodo karşim farklı hesap açmana gerek yoktu, zaten bilgisayarı satıyorsun eklesene yanına kulaklığı da...

Yanlışlık falan oldu herhalde :D
Dediğin kişiyi tanımıyorum.

Saltuklu
Üye
120-30 yani 90 lira mı oluyor? Sıfırdan farkı yok diye bir şey olmaz eğer kutudan çıkardıysan ürün ikinci eldir.
AssJuiceButtAssJuiceButt
Üye
Saltuklu dedi:

120-30 yani 90 lira mı oluyor? Sıfırdan farkı yok diye bir şey olmaz eğer kutudan çıkardıysan ürün ikinci eldir.

2. el olduğunu inkar ettiğim yok yanlış anlaşılmasın.
Sadece herhangi bir sorunu yok onu belirtmek istiyorum o kadar.
1 ay falan kullanış olsam satmaya girişmem, biraz daha ucuza getirmek isteyen var ise alıcı bulmak için deniyorum yani.

rubyredrubyred
Üye
Ürün piyasa da bulunmasa en son satıldığı sıfır fiyatına yakın satabilirsin ama zaten piyasada olan bir ürünü bu fiyata zor satarsın
AssJuiceButtAssJuiceButt
Üye
rubyred dedi:

Ürün piyasa da bulunmasa en son satıldığı sıfır fiyatına yakın satabilirsin ama zaten piyasada olan bir ürünü bu fiyata zor satarsın

Anladım, bilgi için teşekkürler.
Çıkarsa diye bekliyorum şimdilik bakalım ne olacak.

discussioncontroller