Fallout 76
veeverveever
Üye
Boktan mmofps survival oyunları seven ve doğru dürüst aim alamayan bir ampüte olacağıma sinirli olurum daha iyi hocam lolè

Beğenenler: Muhallebi

CaturdayCaturday
Üye
metin2 oyna
SamsonSamson
Üye
veever dedi:

Boktan mmofps survival oyunları seven ve doğru dürüst aim alamayan bir ampüte olacağıma sinirli olurum daha iyi hocam lolè

:DDDDDDDDD

HOTS oynayan biri için iddialı laflar bunlar hojarillo

Hadi diyelim ki Fallout boktan. Hadi diyelim ben de bok gibi oyunlardan zevk alıyorum. Hadi diyelim aimim de yok. Hadi diyelim üstüne bi de gerizekalıyım. Bu seni niye yakıyor durduk yere?

Loot Shooter'dan anlamazsın, laf atarsın. Survival oyunlara laf atarsın, Dünya'daki ennnn sulandırılmış MOBA'yı oynarsın, sonra da gelip zevkin yok diye ithamlarda bulunursun.

Ben Fallout 76'yı pre-orderlayacağım, sonra girip keyif ala ala oynayacağım, o sırada sen yanacaksın ve biraz daha yanacaksın, tam küle dönüştüğün anda veever'ın annesi 69'u pre-orderlayacağım, sonra ona da keyif ala ala multi gireceğim.

Bu sırada sen biraz daha yanacaksın lmaooooooooooo
MuhallebiMuhallebi
Üye
Samson dedi:

veever dedi:

:DDDDDDDDD

HOTS oynayan biri için iddialı laflar bunlar hojarillo

Hadi diyelim ki Fallout boktan. Hadi diyelim ben de bok gibi oyunlardan zevk alıyorum. Hadi diyelim aimim de yok. Hadi diyelim üstüne bi de gerizekalıyım. Bu seni niye yakıyor durduk yere?

Loot Shooter'dan anlamazsın, laf atarsın. Survival oyunlara laf atarsın, Dünya'daki ennnn sulandırılmış MOBA'yı oynarsın, sonra da gelip zevkin yok diye ithamlarda bulunursun.

Ben Fallout 76'yı pre-orderlayacağım, sonra girip keyif ala ala oynayacağım, o sırada sen yanacaksın ve biraz daha yanacaksın, tam küle dönüştüğün anda veever'ın annesi 69'u pre-orderlayacağım, sonra ona da keyif ala ala multi gireceğim.

Bu sırada sen biraz daha yanacaksın lmaooooooooooo

Samson dedi:

veever dedi:

YANIYORUMMMMMMMMMMMMMM

SamsonSamson
Üye
Alev alevvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
MuhallebiMuhallebi
Üye
Ben 76'yı keyif ala ala oynayacağım derken "insanlara hergün oyunu alıp benimle oynasınlar diye yalvaracağım" demek istiyor bu arada yanlış anlaşılma olmasın.
veeverveever
Üye
Adeta pull my devil trigger oldu lamoe

Bu arada istediğin mobada eline veririm hocam lalze
SamsonSamson
Üye
veever dedi:

Adeta pull my devil trigger oldu lamoe

Bu arada istediğin mobada eline veririm hocam lalze

Normal hojam, MOBA çöp bi janra olduğu için oynamıyorum pek.
veeverveever
Üye
Hocam tf2 mge gel granary centerda scout ile yamultayım
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
çöp oyunlar çöp hayatlar
discussioncontroller