Fallout 76
Zodiac
Üye
tf2 mi dedi o
SamsonSamson
Üye
Gerçekten inanamıyorum. Aim sidiği yarışını kazanmak için TF2 düellosu atalım mı diyorsun gerçekten?

Umarım şakadır hojam.
veeverveever
Üye
sadece tf2 günlerine dönmek istiyorum anlayın beni =((((
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
iyice piştin mi overçöp'te hocam?
veeverveever
Üye
Overwatchı ben rahat 2-3 sezondan beri oynamıyorum ya aşırı sıkıcı gelmeye başladı oyun
SamsonSamson
Üye
Çöp oyun çünkü.

Sıkması normaldir.

NEYSEKİ FALLOUT 76 EFSANE OYUN OLACAK VE HİÇ SIKILMADAN YILLARCA OYANYACAĞIM DUYUYOR MUSUNUZ HA UŞAKLAR BEN YANIYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
max 2 ay
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
hocam köy kurdum gelip ziyaret etsenize.
SwooshSwoosh
Üye
Samson dedi:

veever dedi:

Boktan mmofps survival oyunları seven ve doğru dürüst aim alamayan bir ampüte olacağıma sinirli olurum daha iyi hocam lolè

:DDDDDDDDD

HOTS oynayan biri için iddialı laflar bunlar hojarillo

Hadi diyelim ki Fallout boktan. Hadi diyelim ben de bok gibi oyunlardan zevk alıyorum. Hadi diyelim aimim de yok. Hadi diyelim üstüne bi de gerizekalıyım. Bu seni niye yakıyor durduk yere?

Loot Shooter'dan anlamazsın, laf atarsın. Survival oyunlara laf atarsın, Dünya'daki ennnn sulandırılmış MOBA'yı oynarsın, sonra da gelip zevkin yok diye ithamlarda bulunursun.

Ben Fallout 76'yı pre-orderlayacağım, sonra girip keyif ala ala oynayacağım, o sırada sen yanacaksın ve biraz daha yanacaksın, tam küle dönüştüğün anda veever'ın annesi 69'u pre-orderlayacağım, sonra ona da keyif ala ala multi gireceğim.

Bu sırada sen biraz daha yanacaksın lmaooooooooooo

bu ne yangın be kitap yazmış
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
dünyanın en kısa fıkrası:

"mod desteği daha sonra gelecek"
discussioncontroller