PUBG BİTİYOR MU ???
korayaggul01
Üye
MosquéteroMosquétero
Üye
yoo
CuriosityCuriosity
Üye
Eto'o bitmiş.
NoumenonNoumenon
Üye
Lost da çok bozdu sonlarda ya...
funky_boyfunky_boy
Üye
Sen bu foruma link atıyorsun ama bu forumdaki linki gören insanlar sana dislike atıyor. Yapmaya çalıştığın SEO hiç bir işe yaramıyor. Sonra videolarından beğenme barını falan kaldırmak zorunda kalıyorsun. Yine sen bilirsin ama ben, sen buraya konu açtıkça dislike atmaya devam edeceğim.

Beğenenler: MAVİSAKAL

HedysseusHedysseus
Üye
Şu yaptığın şey o kadar irrite edici ki ciddi ciddi bu şekilde büyüyeceğini vesaire mi zannediyorsun? Sırf bu hareketinden dolayı bir gün bir köşeye fırlatılacağından emin gibiyim.
TaxmanTaxman
Üye
gerçek soru siz niye bu kadar tetikleniyorsunuz? bırakın ne sik yiyorsa yesin amk
NoumenonNoumenon
Üye
Tetiklenmesek ne olacak? Adam zaten kimseyi umursamadan her yere başlık açıp duruyor. Hatta şöyle diyeyim: Foruma ilk geldiğinde aynı konuyu (yine bir oyun videosu) üç veya dört ayrı yerde açtı. Efendi gibi "aynı şeyi üç farklı yerde neden açtın, hem kanalını tanıtmak istiyorsan 'kendi çalışmalarınız' diye bir başlık var zaten" dedim. Ama tınlamadı bile.
Esas tepkiyse forumun her başlığı altında "korayaggul" görülmeye başlanmasından sonra gelişti sanırım. Burda mesele herhangi bir başlık altında korayaggul görmek değil tabiki. Mesele PUBG veya Far Cry 5 vs. başlığı zaten varken yeni bir başlık açıp kendi videolarını koyması. Reklamını yapmak, kanalını büyütmek istiyor tamam anlarım da bu kadar vurdumduymaz olmamalı insan.
Orda sana videolarını koyman için imkan verilmiş "kendi çalışmalarınız" başlığı altında. Hadi orayı beğenmedin git pubg başlığı altına. Ama yok adamın babasının forumu ya, o gidecek pubg ve far cry 5 için üçer başlık daha açacak...
CaturdayCaturday
Üye
ben artık her attığı videoyu dislikelıyorum

Beğenenler: MAVİSAKAL

tolga_pctolga_pc
Üye
WOT u okurken HİÇ! diyesim geldi
Orderabi
Üye
allahın öküz adanalısından ne bekliyorsunuz
discussioncontroller