FIFA 19
BenjaminBenjamin
Üye

Sonunda UCL geldi.

Beğenenler: tolga_pc

tolga_pctolga_pc
Üye
Şu oyuna trailer yapmayı bir öğrenemediler doğrusu. Sırf şu trailer ile çıktığını düşünsene, elimi bile sürmezdim.
tolga_pctolga_pc
Üye

-2:24'te bariz olmak üzere diğer tüm başlama vuruşlarında da olan glitch (tüm rakip takım ortadaki topa koşuyor)
-2:57'deki golün ağır çekiminde ve diğer tüm maç boyunca gözlemlenebilen, kalecilerin yapay ötesi yani scripted kurtarış çabaları
-5:37 Foul glitch + akabinde AI'ın golü kaçırsın diye bilerek kötü vuruş seçimi
-9:11 Fi tarihinden kalma , nerede görüldüğü belli olmayan, arka tarafa doğru yere kapaklanıp topa açılı vurarak orta açma
-200X beri 3-4 senede bir denedikleri ve neyi amaçladıklarını bilmediğim ''gülle top'' mekaniği geri gelmiş (top ağır, sürerken az açılıyor, az sekiyor, şutlar aşırı sert)
-Bilmem kaç yıl sonra ''değiştirdik'' dedikleri spiker kısmının daha da boktanlaşmış olması
-Olmasa da olur, fifa 98'den kalma seyirciler

ARTILARI
-Oyuncuların kafa topuna zıplama animasyonları değişmiş, elleri kolları daha fazla sallanıyor

tl dr çöp
KontakspreyKontaksprey
Üye
Nasıl güzel fiyat demi ? asdashajfhafhasfajhfg

image
BenjaminBenjamin
Üye

Nasıl güzel fiyat demi ? asdashajfhafhasfajhfg

Ultimate Sürümü 500 kağıt.
SamsonSamson
Üye
Ağbüğ konsol gayet ucuz yæææææææææ
kurtkapankurtkapan
Üye
500 lira ne amına koyayım insan alacak lan bunu
DharkanDharkan
Üye
Yılbaşı indirimlerinde 100-150 liraya düşen oyun nasıl olsa, daha kimse çıktığı gibi almaz.
CuriosityCuriosity
Üye
Alanın amk.Her sene çıkan oyun her sene korsan oynanmaya mahkumdur.
salih32salih32
Üye
Dharkan dedi:

Yılbaşı indirimlerinde 100-150 liraya düşen oyun nasıl olsa, daha kimse çıktığı gibi almaz.

hey gidi fifa 12 90 lira mı neydi ilk çıktığında, yılbaşı geldiğinde 50 liraya inmişti de öyle almıştım. şimdi indirimli fiyatlar roket gibi
KontakspreyKontaksprey
Üye
Valla sıçmışım fifa'sına afedersiniz. İndirimli hali ile PES'i 70-80 liraya alıp, zaten o zamana modlaması da çıkmış oluyor, oturup oynuyorum. Kim bilir ne anasını satayım... En son FIFA 15 oynamıştım onu da D&R'da indirim vardı 49 liraya denk gelmişti.
discussioncontroller