Division 2
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
çöp oyun çöp comeback
Orderabi
Üye
yani bir önceki oyunun farklı settingte geçen hali olacağı o kadar belli ki. nasıl oluyor da bu çöpe umutlanıyorsunuz bilmem. combat eğlenceli değil, tek düze ve kendini aşırı tekrar ediyor. aşırı tekrar etmesi janranın gereği de bari fun olsa, o da yok.
__skytalker____skytalker__
Üye
1. oyunda müthiş eğlendim doğrusu ben. Hala daha denemediğim build'ler var hatta.

Bunda da şimdiye kadar duyurulan şeylerden farklar anlaşılıyor, geliştirmişler yeterince. Öncemli olan görev çeşitliliği ki onları da görücez ilerde.
MosquéteroMosquétero
Üye

çöp

CaturdayCaturday
Üye
REZİLLİK
SamsonSamson
Üye
Orderabi dedi:

yani bir önceki oyunun farklı settingte geçen hali olacağı o kadar belli ki. nasıl oluyor da bu çöpe umutlanıyorsunuz bilmem. combat eğlenceli değil, tek düze ve kendini aşırı tekrar ediyor. aşırı tekrar etmesi janranın gereği de bari fun olsa, o da yok.

Bullet Sponge yok hojam artık,skill sistemi falan revizyon geçirmiş işte, gameplayde ne kadar değişiklik olabilir ki zaten, sequellarda gameplayi çok aşırı farklı olan oyun göster.
veeverveever
Üye
Dragon Age
The Witcher
SamsonSamson
Üye
veever dedi:

Dragon Age
The Witcher

İkisi de RPG oyunlar hojam.

Division serisi TP Shooter. Gelen adamı vuruyorsun işte, skiller falan da yenilendi gayet, daha neye dokunabilirsin ki ilk oyundaki shooterlığı bozmadan?

Dragon Age casul kitle de oynasın diye sik sok bi combat getirdiler, Witcher ise üçüncü oyuna kadar siksok bi kombata sahipti bunlar dışında gameplayde ne değişikliği oldu hojam?

Beğenmiyorsanız oynamazsınız yani, silah zoruyla D2 aldırmıyor kimse, laf atacaz diye yanmayın, dandik kuntik argümanlar üretiyorsunuz lmaoooo

Embiryo abi de kombat zevkli değil demiş, sana göre değil hojam, sen saatlerce yerde sürüne sürüne gitmeyi seviyorsun. Tekrar etmesini kendin açıklamışsın işte, o da yine aynı dediğim yere geliyor, ben zevk ala ala vuruyorum milleti, sen yerde sürünmeye devam et lmaoo
Orderabi
Üye
16 yaşında olsaydım divisiondan keyif alırdım ama değilim
SamsonSamson
Üye
Yetişkinlerin zevk aldığı şeyler senin oynadığın oyunlar di mi abi?

Sen oynamıyorsan çocuk oyunudur.

Ne yetişkin bi adam beee, ıslandım şu an...
discussioncontroller