Division 2
__skytalker____skytalker__
Üye
Uncommon mıydı yoksa hocam? Tabanca ile tek atıyorum yahu:))))))
SamsonSamson
Üye
Orderabi dedi:

dün girdim hala sokakta gezen çer çöp serseriye 30 mermi falan sıkınca öldü

bariz yalan. ki silah da common falan değildi yani lol.

Hojam sen galiba gerçekten gerizekalısın ha.

Daha 30 level olmamışsın konuşuyorsun. Oyunun endgame baz alınarak dengelendiğini söylemem gerekmemeli sana.

Ayrıca tabanca ne yaw, tabanca kullanılmıyor bile oyunda.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
>oyundan zevk almaya başlamak için endgame'e kadar oynaman lazım
>oyun çöp değil
li-ma-o
Orderabi
Üye
görüyorsunuz iki keko birbiriyle nasıl çelişti iki dkda

endgame dengelenmesi ne ya literal olarak endgame e kadar çer çöp BİTİNCE mi dengeli,

28 lvlken de aynı sıkıyordum levela denk gelen bossa 3 lvlken de.

kaan sen daha oyunu almamışken biz day 1 içerdeydik koçum. silah ne olursa olsun bu sorun var delüzyonel adamlar sizi.
Zodiac
Üye
çöpler çöpü bu oyuna verilen paralara yazik
Üye
Hocam oyun gelişti, düzeltildi bana ne day 1 durumundan:D

Loot bazlı oyunda tabiki end game'e göre dengelenecek, ilk oyunun mu yahu:D
Orderabi
Üye
hayır tabii ki en başından dengeli olacak. borderlands oynarken ikinci boss'a gelince HEHEHE BENİ ENDGAME'E GÖRE ÖLDÜRÜN HEHEHE mi diyordu yoksa o anki loota göre mi ölüyordu.

boşşşşşşşşş laflarrrrrrrrr.

oyunun düzeltiği yalanı da kemalin her 2 ayda sıktığı bi yalandı, verdiğiniz para bi tarafınızı az yaksın diye AAAR DÜZELDİ AAAR eğilimi oluyor bu divizyoncularda.

end game falan farksız, legendary weapon ile bile hala 300 mermi atıyorsun zenci karıların kafasına. ki bak 300 az bile cidden, siz de biliyorsunuz ki 1k mermi falan atmak gerekiyor en az.
Üye
Neden oynamadan laf atıyon? Gayet düzgün oyun şuanda, mis gibiiçerik ve loot var.

Mermi süngeri olayı da bir sorun değil hani, loot bazlı oyunda ne olmasını bekliyordunuz? Ki öyle bile Legendary görevler haricinde abartılacak bir sünger durumu yok.
CaturdayCaturday
Üye
kes lan robokop, hala savunuyor
Orderabi
Üye
skyabi duydum ki bi oyun çıkmış çok süfermiş adı vahşitopraklar ubisoft yapmış ağbü divizyonun dağda geçeniymiş ağbüü çaksana bi complete edition seversin sen lamoooo
discussioncontroller