Division 2
SamsonSamson
Üye
Orderabi dedi:

görüyorsunuz iki keko birbiriyle nasıl çelişti iki dkda

endgame dengelenmesi ne ya literal olarak endgame e kadar çer çöp BİTİNCE mi dengeli,

28 lvlken de aynı sıkıyordum levela denk gelen bossa 3 lvlken de.

kaan sen daha oyunu almamışken biz day 1 içerdeydik koçum. silah ne olursa olsun bu sorun var delüzyonel adamlar sizi.

Çelişme yok arslanım, tabanca ile tek atıyorum dedi ben de dedim ki tabanca kullanan build yok. Yoksa tek de atarsın.

Orderabi dedi:

hayır tabii ki en başından dengeli olacak. borderlands oynarken ikinci boss'a gelince HEHEHE BENİ ENDGAME'E GÖRE ÖLDÜRÜN HEHEHE mi diyordu yoksa o anki loota göre mi ölüyordu.

boşşşşşşşşş laflarrrrrrrrr.

oyunun düzeltiği yalanı da kemalin her 2 ayda sıktığı bi yalandı, verdiğiniz para bi tarafınızı az yaksın diye AAAR DÜZELDİ AAAR eğilimi oluyor bu divizyoncularda.

end game falan farksız, legendary weapon ile bile hala 300 mermi atıyorsun zenci karıların kafasına. ki bak 300 az bile cidden, siz de biliyorsunuz ki 1k mermi falan atmak gerekiyor en az.

Bunu açıkladım daha fazla açıklamıycam. Ben 1-30 kasarken hiç böyle bişeyle karşılaşmadım. Ya gear elvelın çok düşük ya da kendi levelından çok yüksek yerlere gidiyorsun. Borderlands'te de var bu, düşük levellıyken raid bosslarına girince kurukafa çıkıyor barlarında, tek atıyolar sana. Lootshooter geçtim ltieral olarak HER OYUNDA var neredeyse bu level düşükken herkesle çatışamaman.

Legendary dediğin bu arada mor silah, morun üstüne altın, yeşil, classified yeşil ve kırmızı olmak üzere 4 tane daha seviye geliyor, morun altında ise mavi açık yeşil ve gri var. 8 tierlik skalada üçüncü seviyede yer alıyor. Damage vuramaması normal.

Nasıl yakmışsam vakti zamanında götünüzü, strawman ve ad hominemden ileri gitmiyor argümanlarınız, açıklayınca da lmao yandın yandın, çöp oyunlarınızı oynamaya devam edin o zaman ne diyeyim :DDDDDDDDD
BenjaminBenjamin
Üye
Oyunu oynamadım. Ama Ubisoft oyunuysa çok büyük ihtimalle çöptür.
DharkanDharkan
Üye
Konsept ve item çeşitliliği olarak sci-fi örneklerine kıyasla daha sıkıcı olması haricinde bi sıkıntısı yok bence.
CaturdayCaturday
Üye
dandik ve boktan olmasını unuttun karşim
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
bu sayfada yazmamış mıyım
çöp oyun çöp yapımcı
MosquéteroMosquétero
Üye
çöp oğlu çöp
dodgerdodger
Üye
Oyunun tek güzel tarafı sanırım yarattığı ortam. İlk division'da aynıydı. Boş boş etrafı gezip inceliyordum.
Zodiac
Üye
ac serisinde yapiyorum ben onu interaktif ören yerleri simulator
discussioncontroller