Samson ile E3 yorumlamaca
SamsonSamson
Üye
Selam arkadaşlar, ben OGZ forumlarından Samson. Sizlerle bu seneki E3 oyunlarını inceleyeceğim.

Not: Samson notu tescilli bir ölçüm sistemidir ve piyasadaki en objektif notlama sistemi olduğu uluslararası mecralarda kanıtlanmıştır. 9 puan üzerinden değerlendirilir.

Cyberpunk 2077: Trailer gayet güzel ve hoştu, gameplay bekliyordum ama olmadı - Samson notu 5

Just Cause 4: Üçüncü oyunun aynısı gibi olacak, gameplay olarak bir şey görmedik ama doğa olaylarının gameplaye etkisi olacak gibi - Samson notu 4

Division 2: Massive ve Ubisoft'un derslerini aldığını umuyorum. Destiny 2 gibi çöp olmaz ama en kötü haliyle ilk oyunun farklı haritası gibi olur - Samson notu 8

Dying Light 2: İlk oyunda hikaye harici geri kalan öğeler gayet sağlamdı, zevkli bi şekilde saatlerce oynadım, bunun üzerine Avellone ekleyince GOTY bi oyun olacağa benziyor - Samson notu 8

Fallout 76: Beklenilen gibi Survival/base building oyunu çıktı, görülen üzere bu janranın şu anki kralı Conan Exiles'ın tacını elinden alacak gibi - Samson notu 8

Blades: Telefon oyunu olarak güzel duruyor, otobüste giderken oynanır - Samson notu 6

Geri kalan oyunların hepsi çöp, vakti geldikçe güncelleyeceğim.
veeverveever
Üye
>Division 2
>8

güzel boktan tad samson sokaktan mı buldun kardeş

Beğenenler: Taxman, Nesteress

Saltuklu
Üye
Sekiro: Shadows die twice
boşaldım.
ama bütün bu oyunları çalıştıracak makinem yok ;_;
+ DMC5
SamsonSamson
Üye
veever dedi:

>Division 2
>8

güzel boktan tad samson soktan mı buldun kardeş

Validen ödünç verdi hojam.

Saltuklu dedi:

Sekiro: Shadows die twice
boşaldım.
ama bütün bu oyunları çalıştıracak makinem yok ;_;
+ DMC5

Çöp oyun, Samson notu 1

DMC de aynı tier çöp, Samson notu 1
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
yayın açsana samsun hocam
SamsonSamson
Üye

yayın açsana samsun hocam

E3 finalinde yorumlama yapacağım kardeşim, stay tuned.
SamsonSamson
Üye
Güncellendi.
OneInchManOneInchMan
Üye
+rep emeğine sağlık kardeşim
ReyJeyReyJey
Üye
e3 nedir
SamsonSamson
Üye
Ebeni emeyim e mi demek abi.