Doom Eternal
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Rage 2'den dolayı yeni bir Doom oyunu tanıtılmaz diyordum, sürpriz oldu. İlk gameplay Quakecon'da yayınlanacakmış. Bundan önceki oyunu aşırı beğenen biri olarak, sabırsızlıkla bekliyorum.

__skytalker____skytalker__
Üye
Aynen ilk oyun baya güzeldi, hype.
502502
Üye
DOOM'u genel olarak beğenmişsinizdir diye tahmin ediyorum, ben de epey beğenmiştim. Eski bilgisayarda iyi kötü çalışıyordu ama bitirmeye kıyamamıştım, geçen yıl yenisini topladıktan sonra ilk bitirdiğim oyun oldu. Maltisini hiç oynamadım ama.

Başta ne işi var bu oyunda dediğim finişırlar bile epey gidiyordu oyuna ama testerenin "inovasyona" ihtiyacı yoktu diye düşünüyorum. Onun cephane ihtiyacını Eternal'da retkonlayıp tabanca gibi sınırsız kullanılabilen bir acil durum silahına çevirebilirler.

Eternal tam DOOM'un bittiği yerden başlarsa, gereksiz yenilikler çıkıntılıklar yapmazsa alınır.
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
gökdelenler, viyadükler, tabelalar, trafik ışıkları, elektrik direkleri?!! sanırım bu defa Mars'a ve dolayısıyla cehenneme açılan portallara gitmiyoruz.

onlar bize gelecekler! (Y)
Orderabi
Üye
IS LAN DIM
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Azıcık ıslanmış olabilirim

Beğenenler: 502

502502
Üye
Anormal fiyat çekecekler ama insanın ağzı sulanıyor yine de.
tolga_pctolga_pc
Üye
Ne bileyim çevre dizaynından mıdır nedir, cilaya, atmosferik efektlere ihtiyacı varmış gibi , birşeyler eksik geldi videoyu izlerken. Dünya dizaynı da eh işte açıkçası, şuraya Hell deseler kimse aksini iddia etmez. Çıktığı gibi oynayacam illaki de , beklentilerimi bir tık aşağı çekti video.

Tabi Wolfenstein gibi ''yav nasılsa ilk oyun iyiydi, tüm mekanik ve silahları olduğu gibi değiştirmeden tekrar kullanalım'' üşengeçliği yapmayıp ''ne ekleyebiliriz'' diye epey kafa patlatmışlar, çok hoşuma gitti.
Orderabi
Üye
açıkçası grapple, wall jump ve birbirinin single player senaryosunu işgal etme zımbırtıları beni hiç açmadı. umarım daha düzgün levellar yaparlar.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Beğenenler: tolga_pc

CuriosityCuriosity
Üye
Bir Ride to Hell Retribution değil.
discussioncontroller