Zotac Garanti Hakkında
alcatraz_21
Üye
Arkadaşlar elimde zotac marka ekran kartı var.Sorun ve garantiye göndermek istiyorum.Türkiye'de servisi var mı yoksa direk Firma ile görüşmekmi lazım?
Starlet
Üye
Değişmediyse Zotac'ın Distribütörü Endeks Bilişim diye biliyorum. Ürünün kutusunun üzerinde bir etikette veya içinden çıkan garanti belgesinde yazmak zorunda. Varsa kutusunun veya belgelerinin içine bakabilirsin. Ama bildiğim kadarıyla Endeks Bilişim hala.

www.endeksbilisim.com.tr

Buraya bir bak istersen. Onlar seni yönlendirirler.
alcatraz_21
Üye
Starlet dedi:

Değişmediyse Zotac'ın Distribütörü Endeks Bilişim diye biliyorum. Ürünün kutusunun üzerinde bir etikette veya içinden çıkan garanti belgesinde yazmak zorunda. Varsa kutusunun veya belgelerinin içine bakabilirsin. Ama bildiğim kadarıyla Endeks Bilişim hala.

www.endeksbilisim.com.tr

Buraya bir bak istersen. Onlar seni yönlendirirler.

Endek bilişim ile görüştüm.Ürünü seri numarasından bulamadılar.Bu kart bize ait değil diyorlar.Ne yapabilirim?
Zodiac
Üye
aldigin yerle iletisime gec
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
ilk adım olarak Zodiac'ın dediği gibi satın aldığın yerle iletişime geç, eğer yanıt olumsuz ise (bu arada garanti belgen üzerindeki distribütör firma kaşesini vs'yi kontrol etmiş olduğunu varsayıyorum) birebir Zotac'ın customer support'ı ile iletişim kur. öyle midir değil midir bilmiyorum, fakat eğer Zotac'da EVGA gibi kullanıcısına değer veren bir firmaysa muhtemelen sorun her ne ise bir çözüm geliştireceklerdir.
discussioncontroller