Apple TV ile IPTV İzleme
BeratKara
Üye
Merhabalar,

Birkaç ay önce https://www.joymaxiptv.com sitesinden iptv satın almıştım. Smart TV'm yok o yüzden şimdiye kadar bilgisayarda ve telefonda izliyordum. Kanal listesinde 1080p kanallar ve 4K filmler var o yüzden TV' de izlemek için kaliteli bir cihaz araştırdım ve sonucunda Apple TV satın aldım. Joymaxiptv sitesinden satın aldığım iptv yi Apple TV ye nasıl kurabilirim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Teşekkürler.
tolgaerikci
Üye
Apple TV ye gse smart iptv uygulamasını yükleyerek iptv izleyebilirsiniz
BeratKara
Üye

Apple TV ye gse smart iptv uygulamasını yükleyerek iptv izleyebilirsiniz

Kısaca bilgilendirebilir misiniz nasıl kuruluyor bu uygulamaya iptv
tolgaerikci
Üye
iptv satın aldığınız siteden size verilen bilgileri bu uygulamaya ilgili menüye giriyorsunuz ve kaydediyorsunuz hepsi bu kadar sonrasında normal tv izler gibi kumandayla kanalları kontrol edebilirsiniz
BeratKara
Üye
Teşekkür ederim
tolgaerikci
Üye
Rica ederim joymaxiptv den memnun musunuz bu arada ben de iptv arıyordum da?
BeratKara
Üye

Rica ederim joymaxiptv den memnun musunuz bu arada ben de iptv arıyordum da?

Evet memnunum keşke daha önce alsaydım diyorum normal tv de izleyecek bir şey yok adam gibi iptv de son çıkan filmlere kadar her şey var çok iyi oluyor tavsiye ederim
tolgaerikci
Üye
Teşekkür ederim 3 aylık alacağım başlangıç olarak bakalım kanal listesi hoşuma gitti
BeratKara
Üye
Aynen kanallar HD - Full HD hatta filmlerin bazıları 4K internet bağlantınız iyiyse tavsiye ederim

Beğenenler: tolgaerikci

tolgaerikci
Üye
BeratKara dedi:

Aynen kanallar HD - Full HD hatta filmlerin bazıları 4K internet bağlantınız iyiyse tavsiye ederim

3 aylık aldım güzel görünüyor teşekkür ederim

Beğenenler: BeratKara

BeratKara
Üye
Rica ederim cihaz için kurulum bilgisini verdiğiniz için ben de teşekkür ederim
discussioncontroller