Oyungezer 129 - Temmuz 2018
onrdnyonrdny
Üye
Satış kısmına ne zaman eklenir bu sayı?
vicente__
Üye
Dolu bir sayı. Hadi gelsin de okuyalım.

Beğenenler: ParaDise

BookerBooker
Üye
Antik Yunan'a ve mitolojiye aşırı ilgi besleyen ve sıkı bir PJO sever olarak (hayır, 12 yaşında değilim), kapağa yönelik eleştirilerin büyük çoğunluğunu anlayışla karşılamakla ve saygı duymakla beraber şahsen benim çok hoşuma gittiğini söylemem gerek, elinize sağlık.

Yine aynı nedenden ötürü Origins'ten sonra bir kez daha bir AC oyunu için heyecanlanıyorum. Origins ve gelecek bu oyunla beraber serinin iyice RPG'ye evrilmesi de beni mutlu ediyor açıkçası.

Her neyse, özellikle E3 dosyası sayesinde dergi bu ay da çok dolu olacak gibi, fırsat bulduğum gibi alacağım. Tekrardan elinize sağlık.

Beğenenler: ParaDise

AlejandroAlejandro
Üye
Dergi hala çıkmamış bu nasıl iş?
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Sen almayacakmışsın bu ay.
TrenzaloreTrenzalore
Üye
Bursa'da da benim oturduğum yerlerde yok
AlejandroAlejandro
Üye
Dergi müthiş doyurucu olmuş bu ay ben böyle içerik görmedim 10/10

Bu arada dünya nın en kötü yarış oyunu crew 2 yi inceleyen sevgili yiğit tezcan a oyuna hak ettiği puanı verdiği için teşekkür ederim.

Beğenenler: edenknight, ParaDise

darkkkraldarkkkral
Üye
Dergi abonelere dağıtıma başlandı mı ?
ParaDise
Üye
Cıktı mı dergi ?
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Basılı versiyon dün çıkabilmiş arkadaşlar, biz geciktik, matbaa da gecikti üstüne. Tekrardan kusura bakmayınız, bu ay toparlıyoruz. Abonelere de dün gönderim yapıldı bu arada.

Kapağı eleştiren arkadaşlar olmuş da, yapmayın etmeyin, Origins'le beraber şahane bir seriye dönüştü AC yeniden, neden kapak yapmayalım :) Ayrıca hem görsel olarak şık duruyor hem de eh, AC kapaklı sayılarımız hep ortalamanın üstünde satmıştır, o da önemli :) Cyberpunk'ın da sırası gelecek ama elbet, merak etmeyin. Nocheiz de doğru söylemiş öte yandan, AC hakkında daha geniş geniş yazılası şeyler gösterdiler.
discussioncontroller