Oyungezer 129 - Temmuz 2018
veeverveever
Üye
Abi nolan ne ara bana yapıştı yahu ridy değil miydi o ?
veeverveever
Üye

Kaldırın şu kapağı olmamış mı dedik biz Allah'ın kekosu. Tartıştığımız şeyle zerre alakası yok yazdığının. Bir akıllı sensin zaten bizim dün haberimiz oldu bu sektörden. Stratejik karardı mazur görün de geç diyoruz. Lüzum yok ancak 12 yaşındaki konsolcuların aklını çekecek açıklamalara ve samimiyetsiz smileylere.

Bende diyorum ki madem bu bilindik bir olay neden bunu tartısma sebebi olarak görüyorsunuz. 12 yaşında konsolcu çekmeye çalışan yok burada çekilecek bir olay olmadığının herkes farkında stratejik karar olması sorun değil zaten büsbutün stratejik bir karar değil ve sözde forumu kandırma için sebep yok bu neyin muhabbeti yani.

Akıllı geyiğide çevrilmiyor sadece ilk attığım postta sen ben dergiyi kast ederken benim ana akımı kontrol etmek zorunda hissettiğimi anlayınca açıklayayım dedim bari

Lol kombinin post niye siliniyor abi komedi misiniz ?
tersadamtersadam
Üye
Ac cop mudur bilmem de cikacak oyun bir oncekinin yunan skinlisi. Origins iyi olabilir ama odyssey, origins'in aynisi oldugu icin iyi denmeyi hak etmiyor bence. La noire'deki arabalari ve kiyafetleri modlayip degistirsek, sene 2000ler desek mukemmel mi denecekti?
edenknightedenknight
Oyungezer
Peki arkadaşlar derginin geri kalanı hakkında yorumlarınız neler?

Belli ki herkes AC sayfalarını okumuş...

Herhalde diğer kısımlarda da bu denli hararetle tartışacağınız yazılar mevcuttur. Örneğin bu ayki incelemelerimizden ilginizi çekip almayı düşündüğünüz bir oyun var mıdır?
salih32salih32
Üye
konuşanlar dergi almayan tayfa yaw bence banlayın forumdan gitsinler burdan
502502
Üye

Herhalde diğer kısımlarda da bu denli hararetle tartışacağınız yazılar mevcuttur. Örneğin bu ayki incelemelerimizden ilginizi çekip almayı düşündüğünüz bir oyun var mıdır?

Eren bence dergi içeriğinden sınav yapın üyeleri, yanlış cevap verenler süresiz uzaklaştırılsın buraya pis pis şeyler yazamasın.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Lol kodu arayanla benim oyum bir sayılmasın
MosquéteroMosquétero
Üye
arkadaşlar tolga'yı ciddiye almayın kendisi level dergisi için çalışan bir ajan. burada ac'yi karalayıp kendi okurunuzu size karşı çevirmeyi amaçlıyor. sonra gidip diğer dergide de oyunu gömüp okuyucularınızı elinizden alacaklar.

BU OYUNA GELMEYİN GEÇMİŞİNİZDEN DERS ÇIKARIN.

ac tarihin en şahane oyun serisidir.
Orderabi
Üye
salih32 dedi:

konuşanlar dergi almayan tayfa yaw bence banlayın forumdan gitsinler burdan

sen alıyorsun galiba her ay

bu forumdan dergi alan üye kaldığını düşünüyor musunuz? en kemik alıcının burası olması lazımken onlarca hata yüzünden burası moderasyon ve ogz diyince surat ekşiten insanlarla doldu.

yazar kadrosunun zamanında biz artık bir üst seviyeye çekiliyoruz, buralara bakmayız kafası da tutmadı, pazarda ogz'nin payı ne kadar kaldı, buradan gelecek satışa muhtaç mı bilemem de, 10 tane dergi alıyorsa buradaki 100 aktif kullanıcı iyi rakam demek lazım şuan.

şahsen ben abuk subuk sjw yazılarını gördükten sonra portaldaki elimi sürmem, yakalayın bakalım amerika'daki trendi, burada tutacak mı.
AlejandroAlejandro
Üye
Samson dedi:

Son sözü söylüyorum izninizle; AC serisi çöp bir seridir, savunulacak bir tarafı yok nokta (.)

Sen ne anlarsın la oyundan git önce dergiyi al bir katkın olsun burada sallama tutmuyor.
discussioncontroller