Oyungezer 129 - Temmuz 2018
145678
darkkkraldarkkkral
Üye
Dergide bi diyalog şeklinde yazı yazma furyası başlamış galiba bu ay. 39 Days to Mars ve Cultist Simulator gibi incelemeler örnek gösterilebilir. Akıcı olmasına bir şey demiyorum ama oyunun hikayesi veya mekanikleri açısından hiçbir bilgi içermiyor bu tip yazılar bence. En azından yazının tamamının bu şekilde yazılmaması gerektiğini düşünüyorum.

Beğenenler: edenknight

GreykaLGreykaL
Üye

Peki arkadaşlar derginin geri kalanı hakkında yorumlarınız neler?

Belli ki herkes AC sayfalarını okumuş...

Herhalde diğer kısımlarda da bu denli hararetle tartışacağınız yazılar mevcuttur. Örneğin bu ayki incelemelerimizden ilginizi çekip almayı düşündüğünüz bir oyun var mıdır?

Slay the spire (sayfa 126 inceleme Ali SEZGİN)
Satın aldım 20 saate yakın oynadım daha da oynarım. İncelemeden sonra güncellenmiş olabilir Türkçe dil desteği de var.

Beğenenler: Aresny, edenknight

AlejandroAlejandro
Üye
Dergi çok iyi amına koyim ya emeği geçen herkese saxo çekecem ay başı
Aresny
Üye
GreykaL dedi:

Peki arkadaşlar derginin geri kalanı hakkında yorumlarınız neler?

Belli ki herkes AC sayfalarını okumuş...

Herhalde diğer kısımlarda da bu denli hararetle tartışacağınız yazılar mevcuttur. Örneğin bu ayki incelemelerimizden ilginizi çekip almayı düşündüğünüz bir oyun var mıdır?

Slay the spire (sayfa 126 inceleme Ali SEZGİN)
Satın aldım 20 saate yakın oynadım daha da oynarım. İncelemeden sonra güncellenmiş olabilir Türkçe dil desteği de var.

Slay the Spire beni de çok heyecanlandıran bir oyun. Ancak erken erişimden çıkmasını bekliyorum. Henüz Ali'nin incelemesini okumadım ama erken erişim oyunlarını sevmiyorum nedense.
145678
discussioncontroller