fun okey 101 oyununda, marketteki okey oyunlarında en iyi biridir.
funokey101
Üye
Fun Okey 101 oyununu, dünyada yaklaşık 5 milyon kullanıcı indirmiştir. Okey oyunlarının en iyisi olmak için çaba gösteriyoruz!Oyuncular telefonlarına indirerek oynayabilir.

Eşsiz Özellikleri

1.Çeşitli Okey Modları
Fun okey 101, okey ve 101 modlarına aynı zamanda sahip olan marketteki tek okey oyunudur. Bunun haricinde, popüler okeyin katlamalı modu ve kendi ürettiğimiz DUBLE&TURBO modları da vardır. Okey sevenlere zengin deneyimler verir. DUBLE&TURBO modu nasıl bir oyun?Bu okey nasıl oynanır?İndir ve hemen sen de dene!

2.Heyecanlı Turnuvalar ve Farklı Sıralama Listeleri
Birincisi, oyunda her zaman birbirinden heyecanlı turnuvalar ve çekilişler düzenlenir. Bu rekabetleri kazanırsanız farklı seviyelerde çip ödüllerini de kazanabilirsiniz.

İkincisi, oyunda farklı sıralamalar vardır. Siz de Zenginlik sıralaması, Kazanç sıralaması, At yarışı sıralaması, Madalya Sıralaması gibi listelerde bulunmak ister misiniz? Kazanan oyunculara muhteşem ödüller verilir. Örneğin, Özel günlerde ve bayramlarda yapmış olduğumuz turnuvalarda her hafta kazanan ilk 3 kisiye beyaz eşya gibi gerçek ödüller gönderdik.

3.Eğlenceli Sirk ve At Yarışı Oyunları
Sadece Okey oynamaktan sıkılmıyor musunuz? Dinlemek için sizlere sirk veya at yarışı gibi iki popüler oyun sunuyoruz.

(At Yarışı oyununda, sevdiğiniz atları seçip 15 saniye boyunca bahis oynayabilirsiniz. Her çip oranı farklıdır. Oyun bittiğinde, oyuncu kazandığı takdirde bahse girdiğinin kat fazlası olan çipini alır. Sirk, günlük stresi üzerinizden atmak için güzel bir seçenek olabilir. Oyuncular mekândaki küçük hayvanlara vurmak için sınırlı bir süre içinde silah seçer. Vurduktan sonra, çip alabilirler.)

4.Hediye Ödüller Kkazanabilen Etkinlikler
Fun okey 101 oyununda geniş kapsamlı bir etkinlik sistemi vardır. Arkadaş davet ödülü, Günlük Oturum Açma ve günlük görevler gibi etkinlikleri ile istediğiniz kadar ücretsiz çip yükleyebilirsiniz.

Ayrıca, Facebook sayfamızı takip edip her gün gönderdiğimiz hediye ödül kodunu oyunda ki hediye bölümüne girdiğiniz taktirde bedava çip kazanabilirsiniz!


5.Eğlenceli sosyal iletişim
Sosyal iletişim için güzel olanaklar sağlar . Oyuna facebook’tan arkadaşlarınızı ekleyip arkadaşlarınızla birlikle oynayabilirsiniz.Aynı zamanda oyunumuzda bulunan sohbet bölümünde tanımadığınız kullanıcılarla birlikte de sohbet etmeniz mümkündür.

Okey oynamak istemediğinizde Arkadaşlar listesinde çevrim içi arkadaşlarınıza bakıp onlarla sohbet edebilirsiniz. Arkadaş odası sadece okey oynamak için mi açılır? Hayır! Oyuncular arkadaşlarını At Yarışı oynamaya da davet edebilir. Arkadaşlarınızla birlikle oynamanın tadını çıkarın!

Çipiniz mi bitti? Oyun içerisinde arkadaşlarınızla birbirinize çip gönderebilirsiniz. Bayramlar veya özel günlerde arkadaşlarınıza hediye göndermek istemez miydiniz? Çipiniz bittiğinde arkadaşlarınızdan yardım alın!

Kısacası, fun okey 101, birbirinden güzel ödüller kazanmaya olanak sağlayan ve arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz bir platformdur. Beklemeyin, haydi hemen indirin!

image
CuriosityCuriosity
Üye
Hocam annene merhaba de.(memelerine)

https://gfycat.com/WarmDirectBorzoi
CuriosityCuriosity
Üye
Birazdan sana kardeş getireceğiz ;)
funky_boyfunky_boy
Üye
en kötü okey oyunu
discussioncontroller