Haydi geçmişi yeniden yâd edelim
SamsonSamson
Üye

Bir de weeb weeb oyunları dizmiş haklı olduğunu sanıp amk vitaminsizi.

Hojam diyorum işte bu adam Jejunum diye. Ben hayatımda böyle yangın görmedim. Adam gözlerimizin önünde nötron yıldızına dönüştü, sonra da diyor ki sarkastik bi şekilde "aar yandım aar"

Bu forumda patetiklik çok gördüm de böylesine cringy bi patetiklik görmedim.
CuriosityCuriosity
Üye
Samson dedi:

Curiosity dedi:

kurtkapan dedi:

yılı bir 6 yıl geriye çekebiliriz aslında. 2012den sonrası kafi zarar oldu. oyun dünyası da o civarda pik etti zaten.

en iyi bf, en iyi cod, en iyi fifa o ara çıktı. rpgnin altın zamanı oldu bitti, mass effect tamamlandı(ki hatta 3 çıkmadan 2011 olsa daha iyi) rtslerin altın zamanı geçti bitti.

tamam işte.

2012 sonrası çıkan bazı oyunlar ;

GTA V,The Last Of Us,Bioshock Infinite,Ni no Kuni: Wrath of the White Witch,Dragon Age: Inquisition,Bayonetta 2,Alien: Isolation,Dark Souls 2,Dark Souls 3,Bloodborne,The Witcher 3 Wild Hunt,Uncharted 4,The Legend Of Zelda Breath Of The Wild,Undertale,Hollow Knight,İnside,Persona 5,Super Mario Odyssey,Divinity Original Sin 2,Celeste...

Hadi şimdi siktir git.

Witcher harici hepsi literal çöplük oyunlar kodumun gerzosu...

Ananda çöp ama benim çöpüm.Sulu sulu amjık uuuu sulu sulu amın evladı seni.
SamsonSamson
Üye
Senin çöpün niye annemde anlamadım hojam. Yok mu sizin evin çöp konteyneri, oraya atsana.
CuriosityCuriosity
Üye

Bir de weeb weeb oyunları dizmiş haklı olduğunu sanıp amk vitaminsizi.

Oyun kalmadi amın oğlu Ride To Hell Retribution mu iyi oyun anasını siktiğimin armadillosu.
CuriosityCuriosity
Üye
Samson dedi:

Senin çöpün niye annemde anlamadım hojam. Yok mu sizin evin çöp konteyneri, oraya atsana.

Hocam benim çöpüm annenin çöpü.Az almadı içine benim çöpümü uruspi.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Senin beyninin sağ lobuyla sol lobunun bağlantısını sikeyim. Oyunların pik yaptığı zamanı geçtik yazmış zaten adam laf anlamaz çarıklı seni.
SamsonSamson
Üye
Bi yandan bu adamın loserlığı başımı ağrıtıyor, diğer yandan forumdaki literal olarak herkes tarafından şamaroğlanı muamelesi görüp adamakıllı cevap verememesine sesli gülüyorum.
CuriosityCuriosity
Üye
Samson dedi:

Bi yandan bu adamın loserlığı başımı ağrıtıyor, diğer yandan forumdaki literal olarak herkes tarafından şamaroğlanı muamelesi görüp adamakıllı cevap verememesine sesli gülüyorum.

Soytarılarım bugünde beni eğlendiriyor alimallah.Böyle ortamı bulmak güzel oldu puhahaha.Avradını siktiklerim.Sana ve forumdaki diğer meslektaşlarına *literal olarak*adamakıllı cevap vermeye çalışan kim amk paranoyak ibinetörü.

kurtkapankurtkapan
Üye
puhaha ne amına kodumun çocuğu 2007 yılında gelişimin durdu mu

Beğenenler: Taxman, CombiningPerson

CuriosityCuriosity
Üye

Senin beyninin sağ lobuyla sol lobunun bağlantısını sikeyim. Oyunların pik yaptığı zamanı geçtik yazmış zaten adam laf anlamaz çarıklı seni.

Ananda laf anlamıyordu.Yapamam diyordum ama yap diyordu uruspi.Bu köyde bir daha 30 cmi nereden bulacam sikişken lattem diyordu.
discussioncontroller