Oyun ve uygulama indirmenin en kolay yolu
PartiZamani
Üye
En güncel programların tanıtımını bulabileceğiniz program indirme sitesi iosAPKindir.com üzerinden artık her türlü oyun ve uygulama gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Virüs gibi zararlı hiç bir içeriğe sahip olmayan siteden tamamen legal ve güvenilir indirme işlerini gerçekleştirin.

İndirmek istediğiniz her programa ait sürüm bilgileri, kapladığı boyut alanları, programın lisans özellikleri, uyumlu olduğu işletim sistemlerinin isimleri, üretici detayları ve ayrıca editörlerimizin incelemesi sonucunda programın kalitesi oranında sahip olduğu yıldızlama değerleri tek tek sizlerin incelemesine ve değerlendirmesine sunulmaktadır.

Bazen ihtiyaç duymadığınız ya da aklınıza gelmeyen, hatta adını hiç duymadığınız harika programlarla internette karşılaşırsınız. İşte bu tür programlar için çok indirilenler isimli bir liste, sitenin sağ kısmında yer alıyor. Şimdilerde mesela ios APK indir siteleri oldukça popüler. Üstelik android uygulamaları windows işletim sisteminde çalıştırmak da mümkün. Neydi o programın adı? heh! BlueStacks. İndirin ve telefonunuzda kullandığınız uygulamaları bilgisayarınızda kullanmaya devam edin.
discussioncontroller