Gamerların ve Yazılımcıların Buluştuğu Discord Sunucusu | Revenge
çolaker
Üye
İster sektör hakkında soru sor veya tartış, istersen geyik yap veya oyunda kapış.” temalı samimiyetin ön planda olduğu Discord sunucusu.

Revenge hakkında şunu söyleyebilirim ki kurallarını uymazsanız banlanırsınız. Bu şekilde yaklaşık 1000 kişiyi banlandı.

Sert ve dik duruşu neticesinde aktif üyeleri oluyor. Bunun nedeni içeride insanın olması. İnsan diyorum çünkü bazıları hiç insan gibi davranmıyor.

Sunucu çıkan bizden değildir prensibini benimsemiştir kendi isteğiyle girdikten sonra çıkan herkes otomatik sunucudan sınırsız yasaklama yiyor bu şekilde de bir daha sunucuya giremiyor.

Kurallarının dışında demokratik bir sunucu. Herhangi durumda kurucuya mesaj atabilirsiniz ve HEPSİNİ OKUYORUM. Hepsini tek tek okuyorum. İçerisindeki botlar ile ayrı bir güzelliği var Çünkü %90‘ı Türk botudur. Örneğin Kahve Bot var ve size fal bakabiliyor. Adamlar yapmış ya. En güzel özelliği ise AKTİFLİĞİ. Çok aktiftir. Yani gidip sohbet edebilir veya oyun arkadaşı bulabilirsin.

Bunun dışında üyelerin hangi oyunları oynadığını gösterecek rolleri vardır. Örneğin ben “LOL, CSGO ve FORTNITE” oynuyorum. Ben bu rollerden istiyorum ve bu şekilde Fortnite oynayan diğer insanları keşfedebiliyorsunuz. Bu mükemmel bir şey. Tabii sunucu içinde yazılımcı ve tasarımcılarda var.Hemde çok yetenekli insanlar!

Sunucumuz hakkında daha detaylı bilgi için ;


Hala daha fazla bilgimi istiyorsunuz;

https://kargadio.wordpress.com/2018/07/12/adam-gibi-discord-sunucusu/

Revenge Ailesine Katılma Biletiniz = http://discord.gg/yP3uPQF
discussioncontroller