Batuhacar
Üye
.
Batuhacar
Üye
.
OneInchManOneInchMan
Üye
slime yapcan mı abi nolur
MosquéteroMosquétero
Üye
bu cevapları okuyunca ben kocaman bir özgüvensizlik örneği görüyorum. siz ne görüyorsunuz arkadaşlar?

Beğenenler: Samson

CombiningPersonCombiningPerson
Üye
nereye baksam onu görüyorum

Beğenenler: Samson

502502
Üye
Benden öncekiler pek dürüst davranmamış yaptıkları yorumlarda. Sorun içerik üreticisi olman falan değil, mühendislik okuman. Dile geç bak nasıl da olumlu yorumlarla dolacak burası.

Ne güzeldir dilcilik
Çok güzeldir dilcilik
Ne hoş olur yemesi
Tadına doyum olmaz

Beğenenler: Samson, Curiosity

tolga_pctolga_pc
Üye
Yaptığı paylaşıma çöp yazılsa ''anan çöp'' diyecek adamlar gene post kasmış. alfa üyelik yakındır lamborcini
SamsonSamson
Üye
Batuhacar dedi:

Samson dedi:

Batuhacar dedi:

Samson dedi:

Çöp.

Hayatta nasıl bir başarın, becerin var da bir insanın emeğine "Çöp." diye yorum atabiliyorsun. Sana forum okumak falan fazla kardeşim, bir şey katamamışsın forumlardan kendine ahlak olur, saygı olur yoksunsun hala. Sen en iyisi yorum yapmak için yorum yapma direk cringe yorum şu attığın.

Sen ne kattın hojam, başarın nedir? Oyun oynarken videoya alıp editleyip uploadlamışsın lmao ulan ne büyük başarı beeee

Hiç yoruma gerek yok sizin gibilere, ulan daha videoları izlememişsin, laf olsun diye gelip boş laf yapıyorsun. Hayattaki tek başarın şurada klavyen ile normalde zekasal ve kendini karşındakine açıklamaktaki yoksunluklarını internet üzerinden dile getirebilmek. Alkışlıyorum, daha fazla şu saçma sapan ve konuyla alakasız yorumlarınızla konunun altına yorum yapmazsanız sevinirim. Umarım o kadar saygı kazanımınız vardır.

Bu yangını plastik kaba koyup dondurucuya atıcam hojam. Bu kış özellikle çok soğuk geçecek gibi, parça parça mikrodalgaya koyar ısınırım.

Bu kışı da çıkardık oh be...
CuriosityCuriosity
Üye
Samson dedi:

Batuhacar dedi:

Samson dedi:

Batuhacar dedi:

Samson dedi:

Çöp.

Hayatta nasıl bir başarın, becerin var da bir insanın emeğine "Çöp." diye yorum atabiliyorsun. Sana forum okumak falan fazla kardeşim, bir şey katamamışsın forumlardan kendine ahlak olur, saygı olur yoksunsun hala. Sen en iyisi yorum yapmak için yorum yapma direk cringe yorum şu attığın.

Sen ne kattın hojam, başarın nedir? Oyun oynarken videoya alıp editleyip uploadlamışsın lmao ulan ne büyük başarı beeee

Hiç yoruma gerek yok sizin gibilere, ulan daha videoları izlememişsin, laf olsun diye gelip boş laf yapıyorsun. Hayattaki tek başarın şurada klavyen ile normalde zekasal ve kendini karşındakine açıklamaktaki yoksunluklarını internet üzerinden dile getirebilmek. Alkışlıyorum, daha fazla şu saçma sapan ve konuyla alakasız yorumlarınızla konunun altına yorum yapmazsanız sevinirim. Umarım o kadar saygı kazanımınız vardır.

Bu yangını plastik kaba koyup dondurucuya atıcam hojam. Bu kış özellikle çok soğuk geçecek gibi, parça parça mikrodalgaya koyar ısınırım.

Bu kışı da çıkardık oh be...

Ulan varya sen adamsın adam.Gene sikmişin genç orospu çocuklarını puhahaha 9 kişinin girdiği forumda kanal tanıtıyor ahahahahah...Beyninde penisimi gezdirsem belki biraz beyin sahibi olabilir diye düşünüyorum ne diyorsun ha Samsun ?
SamsonSamson
Üye
Annenin amını düşünüyorum hojam, çıkmıyor aklından, mhmmm o daracık ammm ooohhhh
discussioncontroller