Oyungezer 130 - Ağustos 2018 - Oyungezer Forumlar
Oyungezer 130 - Ağustos 2018
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
image

OSUNU BUSUNU BİR KENARA KOYUP OYUNUN KENDİSİNİ TARTIŞALIM BİRAZ DA
Battlefield V Ön İncelemesi

KUZEYDEKİ EPİK YOLCULUĞIN SONU
The Banner Saga 3 İncelemesi

OYUN FİYATLARI BU HALDEYKEN NE YAPMALI?
"Tam Çözüm: Kurla Mücadele" Dosyası

JAPON ROL YAPMA OYUNLARINA MUHTEŞEM GÜZELLİKTE BİR YORUM
Octopath Traveler İncelemesi

MÜNİH'E GİTTİK, OYNADIK, YENİ NELERİ VAR UZUN UZUN BAHSETTİK
FIFA 19 Ön İncelemesi

KÖKENLERİ, TÜRKLERİ, POPÜLER KÜLTÜRDEKİ YERLERİ...
"Binlerce Yıldır Dinmeyen Susuzluk: Vampirler" Dosyası

LEGION GİBİ EFSANE BİR PAKETTEN SONRA NELER BEKLEMELİ?
World of Warcraft: Battle for Azeroth Ön İncelemesi

APTAL KUTUSUNUN ÖĞRETTİKLERİ
"2018 Belgesel Kuşağı" Mini Dosyası

KONSERVE KUTUSU DEYİP GEÇMEYİNİZ
"Androidler" Mini Dosyası

İNCELEMELER
303 Squadron: Battle of Britain (EE)
911 Operators: Search & Rescue (DLC)
Distrust (GKN)
Fun Hospital
Gray Dawn
Hero-U: Road to Redemption
IOSoccer (EE)
Lovecraft's Untold Stories (EE)
Memories of Mars (EE)
Octopath Traveler
Red Faction Guerilla Re-Mars-tered
Soda Girls
State of Decay 2 (Upd.)
The Banner Saga 3
The Sims 4: Seasons
Ultmate Custom Night

ve çok daha fazlası...
Portal'da Legends of Aria, Zoom'da The Incredibles 2, Anime'de Legend of Galactic Heroes, TV'de Kiss Me First, Bluray'de Rampage, Müzik'te Gorillaz, Retrospektif'te Arthur C. Clarke, Data'da donanım incelemeleri, Son Jeton'da Xenogears...

iOS platformu için Oyungezer App'i:
https://itunes.apple.com/us/app/oyungezer/id1048116372?mt=8&ign-mpt=uo=2

Android platformu için Oyungezer App'i:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magzter.oyungezer

Web'den okurum diyenlere Magzter sayfası:
http://www.magzter.com/TR/Seti-Media/Oyungezer/Entertainment/

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Selamlar herkese,

Geçen ayki aşırı gecikmenin ardından bu ay zamanında çıkabilelim diye özel çaba sarf ettik, hayırlısı bakalım, umarım başarılı olmuşuzdur. Dijital versiyonun bugün (Pazar), basılı versiyonunsa ayın 1'inde veya 2'sinde çıkmasını bekliyorum (kesin olmamakla birlikte).

Sayının kendisine gelirsek, The Banner Saga 3 ve Octopath Traveler dışında büyük incelememiz yok, yaz ayları ve az oyun çıkması durumları malum. Ama Battlefield V, FIFA 19, WoW: Battle for Azeroth gibi çok şık ilk bakışlar o açığı gayet güzel kapatıyor.

Onların dışında ilginç ilginç birkaç mini dosyamız var ki böyle az oyunlu aylar iyi de oluyor aslında bir taraftan. Şahsen az incelemeli bol dosyalı sayıları daha bir seviyorum ben. Vampirler'dir, Kurla Mücadele'dir bayağı tatlı oldular, tavsiyedir, okumadan geçmeyin derim.

Çok içime sinen bir sayı oldu benim, umuyorum sizin de hoşunuza gider. Her türlü yorumunuzu bekleriz ve de.

İyi okumalar şimdiden,

MrBlackSuit
Üye
Kapak çok hoş olmuş, dosya konusu da ayrı bir ilgimi çekti doğrusu.
lextor
Üye
Bir türlü yapamadığım eleştiri; Temmuz sayısı okuduğum en güzel sayılardan biriydi. Fakat şu lanet ac yüzünden dergiyi fiziksel olarak alamadım. Abi niçin ac kapağı? Neden bu saçmalık? Gitti güzelim sayı. Dijitalden devam.
PhenomenonPhenomenon
Üye
Kapak ateş ediyor
ByGusByGus
Üye
"Tam Çözüm: Kurla Mücadele" süper olmuş:D. Kimin aklına geldiki bu konuda yazmak acaba? Gelsede okusak hemen:D

Beğenenler: 502, Corax

PhenomenonPhenomenon
Üye
Tekmili Birden'i Magzter'den okuyamıyoruz =( Sayfayı döndür özelliği getirmeleri lazım.
TiberiusTiberius
Üye
Yine kurak topraklara bereket getirmişsiniz. Yalnız bir soru; derginin türk telekom e-dergi uygulamasına gelme ihtimali var mı?
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@ByGus Serpil'in fikriydi :)

@Tiberius Şu an o konuda bir gelişme yok maalesef. Bir değişiklik olursa haberdar ederim.

Beğenenler: Tiberius, 502

swordbreaker
Üye
ayın 4'ü raflara baktım yok. Level'ı alıp çıktım. İlerleyen günlerde aklıma gelirse dergi reyonuna bir daha uğrarım. (uğramadı)

Beğenenler: Progmv12

Progmv12
Üye
Ayın neredeyse yarısına yaklaşmışız ve yaklaşık beş gündür çevremde bakmadığım bayi kalmadı.Üzgünüm ama ben de yukarıdaki arkadaş gibi LEVEL alıp çıktım. Yaklaşık 3-4 aydır dergiyi hem geç çıkarıp hem de derginin giriş bölümlerindeki yazılarda derginin satışları düştüğü için moralinizin bozulduğunda dair üstü kapalı sitemlerde bulunuyorsunuz.
discussioncontroller